شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1401/04/15 شناسه خبر: 1881402
یادداشت؛

تندروهای سیاسی در یزد از چه چیزی عصبانی هستند؟

تندروهای سیاسی در یزد از چه چیزی عصبانی هستند؟
بدون شک قربانی اصلی غلبه حواشی بر متن، مردم هستند و البته این چیزی نیست که از چشم جریان تندرو سیاسی در یزد پوشیده باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدرسا، یک جریان سیاسی و رسانه‌ای در یزد که حیات سیاسی‌اش به حاشیه‌سازی و دامن زدن به جنجال‌ها وابسته است، این روزها تلاش می‌کند از هر موضوعی حاشیه‌سازی کند.

رادیکال‌های سیاسی که در سال‌های اخیر و در زمان حاکمیت‌شان بر مسئولیت‌های مختلف، هزینه‌های هنگفتی را بر مردم تحمیل کرده و آشکارا بازی‌های سیاسی و حزبی را جایگزین خدمت به مردم کرده بودند؛ امروز از اینکه دست‌شان برای حاشیه‌سازی قدری کوتاه‌تر از قبل شده است و حداقل این امکان را ندارند که در مسئولیت‌های مختلف همانند گذشته با دوگانه‌سازی‌های کاذب، اقتصاد و معیشت مردم را به حاشیه برانند، عصبانیت خودشان را به اشکال مختلف ابراز می‌کنند.

این‌ اقلیت که البته همواره صدایشان خیلی بلند است، حتی از اینکه در اقدامی ناجوانمردانه شهید صدوقی را هم ابزار بازی‌های سیاسی خودشان کنند ابایی ندارند و در همین راستا با تحمیل یک عنصر افراطی به عنوان سخنران مراسم سالگرد شهادت شهید صدوقی و اظهارات تفرقه‌افکنانه او در این مراسم، بار دیگر شانس خودشان را برای ایجاد دودستگی بین مردم امتحان کردند.

بدون شک قربانی اصلی غلبه حواشی بر متن، مردم هستند و البته این چیزی نیست که از چشم جریان تندرو سیاسی در یزد پوشیده باشد؛ با این وجود آن‌ها این را هم به خوبی می‌دانند که حیات سیاسی آن‌ها در همین غلبه حواشی بر متن است و  اگر قرار باشد امور شهر و استان بدون حاشیه پیش برود و موضوعی نباشد تا آن‌ها با تمسک به آن دوگانه‌سازی کنند، در واقع بستر اصلی‌شان برای مانور سیاسی را از دست داده‌اند.

بر همین اساس طی ماه‌های گذشته شاهد بوده‌ایم که این جریان برای به متن آوردن حتی کوچک‌ترین حواشی هم از هیچ تلاشی دریغ نکرده و با تهمت و برچسب‌زنی به برخی مسئولین استان سعی کرده است آن‌ها را وارد بازی خودش کند.

به نظر می‌رسد طی ماه‌های آینده نیز شاهد تشدید این رویه از سوی تندروهای سیاسی در یزد باشیم و البته این موضوع هوشیاری بیش از پیش مسئولین استان و دلسوزان مردم را می‌طلبد که هیچ‌گاه اجازه ندهند مسیر خدمت به مردم جای خودش را به حواشی سیاسی بدهد چرا که قربانی حاشیه‌پردازی‌ها عموم مردم و پیروز این میدان تندورهای سیاسی خواهند بود.

حمید رضا زارع

انتهای پیام/ 

 

 

https://new.dana.ir/1881402
ارسال نظر
نظرات