شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1401/03/23 شناسه خبر: 1855665

حملات سایبری جدید علیه اسرائیل

حملات سایبری جدید علیه اسرائیل
رژیم صهیونیستی بار دیگر مورد حمله سایبری قرار گرفت و گروه هدف، سایت‌های گردشگری این رژیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کانال تلگرامی «صابرین نیوز» از حمله جدید سایبری به رژیم صهیونیستی خبر داد.

 
صابرین نیوز گزارش کرد، گروه « Sharpboys» سایت‌های گردشگری رژیم صهیونیستی حاوی اطلاعات و کارت‌های اعتباری ۲۰۰ نفر را مورد حمله سایبری از نوع «malwar» (حمله بدافزاری) قرار داد.
 
بر اساس این گزارش، برخی از سایت‌های هدف گرفته شده به شرح زیر هستند:
 
hotel۴u.co.il
noapass.co.il
gol.co.il
booking-hotels.co.il
booking-kibbutz.co.il
come۲israel.co.il
come۲israel.com
funtoursisrael.com
mlonot.co.il
ortal.net
 
کانال تلگرامی صابرین نیوز پنجشنبه گذشته ( ۹ ژوئن) نیز  از یک حمله سایبری شدید از سوی یک تیم عراقی علیه زیرساخت‌های رژیم صهیونیستی و هک شدن سامانه معاملاتی بورس تل‌آویو خبر داد و نوشت که این سامانه از دسترس خارج شده است.
 
این چندمین بار است که وبگاه‌ها و سرورهای حکومتی رژیم صهیونیستی از مبدأ عراق هدف حمله سایبری قرار می‌گیرند. آخرین حمله صورت گرفته از این دست به اردیبهشت‌ماه گذشته باز می‌گردد که  تیم سایبری موسوم به «الطاهره» عراق با شعار « یالثارات ابومهدی المهندس» حمله گسترده ای به زیرساخت های بخش حمل و نقل رژیم صهیونیستی انجام داد و بزرگترین شرکت ترابری رژیم صهیونیستی را از کار انداخت.
 
پیش از آن، در فروردین‌ماه نیز، هکرهای عراقی در دو روز متوالی، وب‌سایت و سرورهای فرودگاه بن‌گوریون در تل‌آویو، وبگاه بانک «اسرائیل» را از دسترس خارج کردند و گروه موسوم به «الطاهره» ضمن بر عهده گرفتن مسئولیت حمله سایبری به پایگاه‌های و سرورهای رژیم صهیونیستی اعلام کرد که پایگاه اطلاع رسانی کانال ۹ تلویزیون رژیم صهیونیستی را نیز هدف حمله سایبری قرار داده است.
 
منبع: فارس
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1855665
ارسال نظر
نظرات