شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1401/03/13 شناسه خبر: 1843448
گفت‌وگو با دانش‌آموز موفق به‌مناسبت روز دختر؛

سردار سلیمانی را الگوی خودم قرار دادم

سردار سلیمانی را الگوی خودم قرار دادم
سلاله شمس گفت: یکی از موضوعات جشنواره "ذوالفقار ولایت" بود که من سردار سلیمانی را الگوی خودم قرار دادم تا بتوانم مثل ایشان فرد مفیدی برای جامعه باشم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک سلاله شمس، دانش آموز کلاس سوم مدرسه راهیان کوثر است که در جشنواره استعدادیابی مدرسه به عنوان قهرمان انتخاب می شود.

وی در بخش های مختلف جشنواره های هنری، ورزشی، علمی، کاردستی حائز رتبه برتر شده و جایزه قهرمان کوچولوی مدرسه را به دست می آورد.
 
دانش آموزی که به شدت علاقمند به تحصیل است و تلاش می کند تا به فرد موفقی در جامعه تبدیل شود.
 
سلاله شمس به مناسبت روز دختر در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: "آغاز بی پایان" جشنواره دانش آموزی بود که برای استعدادیابی بین دانش آموزان دختر و پسر مدارس راهیان کوثر برگزار شد.
 
وی ادامه داد: در این جشنواره شرکت کردم تا استعدادهای خودم را کشف کنم و آنها را به چالش بکشم و ثابت کنم خواستن، توانستن است.
 
شمس افزود: با تشویق معلم و پدر و مادرم در بخش های مختلف جشنواره شرکت کردم و تلاش بسیاری داشتم، نتایج عالی نیز کسب کردم، به عنوان قهرمان شناخته شده و از من تقدیر شد.
 
این دانش آموز تصریح کرد: برای من کسب علم و دانش بسیار اهمیت دارد، زیرا با علم و دانش به هر مقامی که دوست داشته باشید، می رسید.
 
وی با بیان اینکه به ستاره شناسی و کهکشان بسیار علاقه دارم، گفت: کتاب های مربوط به ستاره شناسی و همچینین کتاب های علمی و داستانی را دوست دارم و مطالعات خارج از درسم در این زمینه هاست.
 
شمس ادامه داد: یکی از موضوعات جشنواره "ذوالفقار ولایت" بود که من سردار سلیمانی را الگوی خودم قرار دادم تا بتوانم مثل ایشان فرد مفیدی برای جامعه باشم.
 
این دانش آموز در ادامه به هم سن و سالان خود توصیه کرد: راه موفقیت از مسیر علم و دانش می گذرد بنابراین تمام تمرکز خود را در این مسیر بگذارند و در این گونه جشنواره ها شرکت کنند تا بتوانند استغدادهای خودشان را کشف و تقویت کنند.
 
 
وی به بهترین کادوی روز دختر اشاره کرد و گفت: یکی از بهترین کادوهای روز دختر من، یک کتاب درباره ستاره و کهکشان ها بود که خیلی دوستش دارم.
 
شمس تاکید کرد: من آرزو می کنم که امام زمان (عج) هرچه زودتر ظهور کنند و جهان پر از عدل و داد شود.
 
این دانش آموز افزود: من دوست دارم وقتی بزرگ شدم ستاره شناس و پزشک شوم و خوب درس می خوانم تا به مسیری که دوست دارم، برسم.
 
وی در خاتمه خاطرنشان کرد: در آخر از پدرو مادرم و معلمان عزیزم که من را در این چند سال راهنمایی و تشویق کردند، تشکر می کنم و آرزوی سلامتی برای رهبر عزیزم را دارم.
 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1843448
ارسال نظر
نظرات