شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:19 منتشر شده در مورخ: 1400/11/07 شناسه خبر: 1803773
رئیس سازمان امور دانشجویان کشور:

شرایط برای بازگشایی دانشگاه‌ها مهیا است

شرایط برای بازگشایی دانشگاه‌ها مهیا است
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور گفت: شرایط برای بازگشایی دانشگاه‌ها مهیا است و تمامی مصوبات ستاد ملی کرونا اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هاشم داداش پور با بیان اینکه شرایط برای بازگشایی دانشگاه‌ها مهیا است، گفت : با ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه دانشگاه‌ها در حال آماده سازی هستند و به سمت از سرگیری کامل آموزش حرکت می‌کنند.

 
وی ادامه داد: آمادگی‌های لازم در همه مراکز دانشگاهی کشور فراهم شده و به مرور زمان مشکلات احتمالی هم حل و شاهد حضور دانشجویان خواهیم بود و شادابی و پویایی به دانشگاه‌ها باز خواهد گشت.
 
معاون وزیر علوم با اشاره به روند مناسب واکسیناسیون در جامعه دانشگاهی گفت: طبق آمارهای اخذ شده از ستاد ملی کرونا، حدود ۸۰ درصد از دانشجویان کشور علیه کرونا واکسینه شده‌اند.
 
فرماندار بناب هم از این شهرستان بناب به عنوان قطب صادرات خشکبار و فولاد شمال غرب کشور نام برد و افزود: با سوق دادن دانشگاه بناب به سمت پیوند با صنعت، کشاورزی و دامداری، رشد این شهر بیش از پیش سرعت خواهد گرفت.
 
فتحی در این زمینه بر استفاده از یافته‌های پژوهشی و تخصص اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و ارتباط مؤثر دانشگاه و عرصه تولید و صنعت تاکید کرد.
 
 
انتهای پیام/
منبع: مهر
https://new.dana.ir/1803773
ارسال نظر
نظرات