شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:43 منتشر شده در مورخ: 1400/11/06 شناسه خبر: 1803537
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی خبر داد

افتتاح ۲۷ پروژه توزیع برق استان مرکزی در دهه فجر

افتتاح ۲۷ پروژه توزیع برق استان مرکزی در دهه فجر
اله داد از بهره برداری از ۲۷پروژه توزیع برق با اعتبار ۹۱۱میلیارد ریال ، همزمان با دهه فجر در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیار آفتاب؛ محمد اله داد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در نشست خبری از بهره برداری از ۲۷پروژه توزیع برق با اعتبار ۹۱۱میلیارد ریال ، همزمان با دهه فجر در این استان خبر داد اظهار داشت: ۳ پروژه توزیع برق در اراک،۲ پروژه در آشتیان،۲پروژه در تفرش،۲پروژه خمین،۲ پروژه در خنداب،۲پروژه در دلیجان،۱پروژه در زرندیه،۳پروژه در ساوه،۲ پروژه در شازند،۱پروژه در غرق آباد،۲پروژه در فراهان،۲ پروژه در کمیجان و۲پروژه در محلات افتتاح خواهد شد.

وی اظهار کرد: همزمان در دهه فجر در ۲۶۰ روستای استان طرح بهارستان با استفاده از مبالغ تخصیص داده شده از عوارض برق و با مشارکت بخشداری ها و دهیاری ها در قالب اصلاح و بهینه سازی ۶۳۴کیلومتر شبکه ، روشنایی معابر، جابجایی ۴۰۰۰اصله تیر برق ،نصب ۶۰۰چراغ و عملیات سیم به کابل در حال انجام می باشد، افتتاح خواهد شد.

اله داد با بیان اینکه با افتتاح پروژه های توزیع برق استان ،برای ۳۲۰نفر اشتغال زایی مستقیم ایجاد شده است،افزود: صنعت برق کشور علاوه بر اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم فعالیت‌های تولیدی در همین صنعت، به صورت مستقیم در فعالیت دیگر صنایع نقش داشته و به صورت غیرمستقیم در اشتغال زایی صنایع دیگر نقش آفرین است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: احداث شبکه روشنایی معابر در میدان امام حسن (ع) ، کمربندی شمالی ، خیابان شریعتی ، زیر گذرجهاد ، تقاطع سردشت ، بلوار شهدای دولت ، کرهرود به سمت سنجان در کلان شهر اراک  از جمله پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر  است.

وی اجرای فاز یک اصلاح و بهینه سازی شبکه برق طرح پیاده راه خیابان امام خمینی ساوه،اجرای طرح سیم به کابل خودنگهدار با حجم فیزیکی ۳۰ کیلومتر در ساوه،تامین برق ایستگاه پمپاژ آب هفتیان واقع در روستای نقوسان ، قزلجه و جفتان شهرستان تفرش، احداث فیدر جدید پست شهباز شازند،اصلاح و بهینه سازی ۸ کیلومتر شبکه برق شهر نیم ور محلات را از دیگر پروژه های قابل افتتاح برشمرد.

اله داد تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در راستای تداوم توزیع مطمئن و پایدار نیروی‌ برق، رضایت‌مندی مشترکین، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود و بهره‌وری اقتصادی اقدام به افتتاح طرح‌های برق‌رسانی در شهرستان‌ها و نقاط مختلف استان کرده است.

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1803537
ارسال نظر
نظرات