شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 09:27 منتشر شده در مورخ: 1400/11/02 شناسه خبر: 1802331
پیگیری سوژه‌های مردمی؛

گلایه‌های شهروندان از چاله چوله‌های شهر "لیکک"

گلایه‌های شهروندان از چاله چوله‌های شهر "لیکک"
وضعیت نامناسب و‌ چاله چوله‌های خیابان‌ها و کوچه‌های شهر لیکک باعث افزایش نگرانی شهروندان و وارد کردن خسارت‌های زیاد مالی به شهروندان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس قدیمی بودن و کیفیت پایین آسفالت در خیابان‌های شهر لیکک، مشکلاتی را برای مردم این شهر به وجود آورده است به طوری که در این شهر حتی یک خیابان بدون دست‌انداز و چاله وجود ندارد.

وجود دست‌انداز و‌چاله های گاها بسیار خطرناک ناشی از ازبین رفتن آسفالت خیابان به دلیل قدیمی بودن و یا کنده کاری شخصی در خیابان‌های شهر لیکک، مشکلاتی را برای عبور و مرور صاحبان خودروهای این شهر به وجود آورده است.

وجود این چاله ها گاها انقدر زیاد و عمیق است که خود شهروندان با ماسه و خاک اقدام به پر کردن آن می کنند.

یکی از عمده ترین دلیل اصلی و دغدغه مردم و شهرداری شهر لیکک، وجود کنده کاری های آسفالت توسط صاحبان شخصی ساز هستند، که برای دست یابی به لوله اصلی آب و انشعاب گیری اقدام به کندن آسفالت می کنند و بعد آن را به حال خود رها میکنند .

یکی از رانندگان تاکسی دروه شهری در مصاحبه با خبرنگار صبح زاگرس گفت : من در آژانس کار می کنم و روزانه مسیر خیابانی اصلی و فرعی زیادی را طی می کنم ،دست انداز ها و‌چاله های خیابانی شهر لیکک انقدر زیاد هستند که باتوجه به اینکه خسارتهای زیادی به جلوبندی و لاستیک و دیگر قطعات خودرو‌ وارد می کند ، اما به دلیل درآمد کم و هزینه های سنگین، قدرت تعمیر ماشین را از ما گرفته است و  مجبور هستم با این شرایط کار کنم.

عباس مشیری شهردار شهر لیکک در مصاحبه با خبرنگار صبح زاگرس در خصوص کنده کاری های و چاله چوله های موجود در خیابان های اصلی و فرعی شهر گفت : به منظور رفع کنده کاری ها و چاله چوله های موجود در خیابان های اصلی و فرعی برنامه ریزی های لازم انجام‌ گرفت ، قرارداد بسته شده و آمادگی کامل برای لکه گیری آسفالت خیابانهای شهر را داریم ،اما به دلیل بارندگی های اخیر در شهرستان بهمئی قادر  به انجام عملیات  نبوده‌ایم.

وی در خصوص زمان اجرای لکه گیری آسفالت خیابان ها شهر لیکک گفت : طی هفته آینده همه خیابان های اصلی و فرعی شهر لیکک لکه گیری آسفالت خواهند شد .

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 


انتهای پیام/
 

https://new.dana.ir/1802331
ارسال نظر
نظرات