شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:15 منتشر شده در مورخ: 1400/10/24 شناسه خبر: 1800373
ترکیب تیم ملی کشتی آمریکا برای دیدار مقابل ایران اعلام شد؛

تیلور - یزدانی کنسل شد/ استیوسون برابر زارع کشتی می‌گیرد؟

تیلور - یزدانی کنسل شد/ استیوسون برابر زارع کشتی می‌گیرد؟
آمریکا ترکیب نفرات تیم ملی کشتی خود را برای مبارزه با ایران اعلام کرد که دیوید تیلور غایب بزرگ آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیم ملی کشتی آزاد ایران قرار است به دعوت امریکایی‌ها به این کشور سفر کرده و دیدار دوستامه‌ای را مقابل این تیم در ۲۳ بهمن ماه برگزار کند.
در فاصله کمتر یک ماه مانده به این مسابقه فدراسیون کشتی آمریکا ترکیب تیم کشتی آزاد خود را برای مبارزه دوستانه با ایران که قرار است در ایالت تگزاس برگزار شود اعلام کرد.

مهمترین اتفاق در ترکیب اعلام شده امریکایی‌ها غیبت دیوید تیلور قهرمان المپیک توکیو و نایب قهرمان مسابقات جهانی نروژ و حریف اصلی حسن یزدانی است. دیوید تیلور، قهرمان المپیک ریو در ۸۶ کیلوگرم غایب بزرگ این تیم است تا شاهد سومین مصاف تیلور و یزدانی در سال جاری نباشیم. مبارزه‌ای که می توانست مهمترین جذابیت این دیدار دوستانه باشد.

کاپیتان این تیم جردن باروز قهرمان المپیک ۲۰۱۲ و قهرمان ۵ دوره جهان در وزن ۷۹ کیلوگرم خواهد بود. باروز بیش‌ترین عناوین جهانی را برای آمریکا در سال‌های اخیر به دست آورده و مدال‌های طلا را در سال های ۲۰۱۱، ۲۰۱۳، ۲۰۱۵، ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱ کسب کرده.  باروز هم‌چنین ۳ مدال برنز جهانی را در سال‌های ۲۰۱۴، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ کسب کرده است.

همچنین کایل اسنایدر، قهرمان المپیک ۲۰۱۶ و قهرمان ۲ دوره جهان در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی خواهد گرفت. اسنایدر جوان‌ترین آمریکایی بود که در سال ۲۰۱۵ یک عنوان جهانی در کشتی کسب کرد، سپس جوان‌ترین آمریکایی شد که عنوان قهرمانی المپیک کشتی را در بازی‌های ۲۰۱۶ ریو به دست آورد. او دومین مدال المپیک را در بازی‌های ۲۰۲۰ توکیو با مدال نقره به دست آورد جایی که برابر عبدالرشید سعدالله یف در فینال باخت.

جی دن کاکس دارنده ۲ طلا و ۲ برنز جهان و یک برنز المپیک نیز در ۹۲ کیلوگرم به میدان می‌رود. کامران قاسمپور در مسابقات جهانی نروژ موفق شد کاکس را شکست دهد.

ابهام بزرگ در سنگین وزن است که هنوز اعلام نشده. گیبل استیونسون قهرمان المپیک توکیو در ماه‌های اخیر بارها برای امیرحسین زارع قهرمان جهانی نروژ کری خوانده، اما نام اون در ترکیب اعلامی امریکایی‌ها نیست.
برای سنگین وزن گفته شده گیبل استیونسون که به حرفه کشتی کچ روی آورده، قرار است یک مبارزه دیگر داشته باشد ولی به نظر می‌رسد هنوز تصمیم نهایی درباره حضور یا حضور نداشتن این کشتی‌گیر که طلای المپیک توکیو را کسب کرده گرفته نشده است.

ترکیب آمریکا برای مبارزه با ایران به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم – توماس گیلمن  
۶۱ کیلوگرم – دیتون فیکس
۶۵ کیلوگرم – یانی دیاکومیهالیس
۷۰ کیلوگرم – جیمز گرین
۷۴ کیلوگرم – جیسون نولف
۷۹ کیلوگرم – جردن باروز
۸۶ کیلوگرم – زاهد والنسیا
۹۲ کیلوگرم – جی‌دن کاکس
۹۷ کیلوگرم – کایل اسنایدر
۱۲۵ کیلوگرم – بعدا اعلام می‌شود

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1800373
ارسال نظر
نظرات