شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 09:01 منتشر شده در مورخ: 1400/10/24 شناسه خبر: 1800350
فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین خبر داد؛

بسیج و سپاه پای کار مهار آتش در مجتمع چرم‌سازی بویین‌زهرا/ برجای ماندن ۵ مصدوم و سه مفقودی در حادثه حریق

بسیج و سپاه پای کار مهار آتش در مجتمع چرم‌سازی بویین‌زهرا/ برجای ماندن ۵ مصدوم و سه مفقودی در حادثه حریق
رستمعلی رفیعی‌آتانی از اطفاء حریق مجتمع چرم‌سازی بویین زهرا خبر داد و گفت: چهار دستگاه تانکر آب و یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی سپاه به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  رستمعلی رفیعی‌آتانی، فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین گفت: یک واحد تولیدی در مجتمع صنعتی چرم سازی بویین زهرا از صبح دیروز دچار حادثه آتش‌سوزی شد و پس‌از ساعت‌ها تلاش و مجاهدت نیروهای امدادی این حریق مهار شد. 

رفیعی‌آتانی گفت: همزمان با شروع این حادثه‌ بسیجیان و پاسداران سپاه ناحیه امام حسین علیه السلام شهرستان بویین‌زهرا در محل حریق حاضر و به حادثه‌دیدگان، نیروهای امدادی و انتظامی یاری رساندند. 
 
وی با اشاره به اینکه در این مجتمع چندین واحد تولیدی هیدروکربن و انواع مشتقات نفتی استقرار دارد، افزود: وسعت و حساسیت حادثه موجب شد تا تعدادی از خودروهای امدادی سپاه به منطقه اعزام و یاری‌رسان نیروهای امدادی باشند. 
 
فرمانده سپاه استان قزوین افزود: چهار دستگاه تانکر آب و یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی سپاه در مدت زمان مهار حریق به مجتمع صنعتی چرم‌سازی بویین زهرا اعزام شدند. 
 
وی در پایان افزود: نیروهای امدادی بسیج و سپاه تا پایان عملیات پاکسازی و لکه‌گیری در کنار برادران عزیز آتش‌نشان در محل حادثه حضور خواهند داشت.
 
 

۵مصدوم و سه مفقودی در حادثه حریق مجتمع چرم‌سازی بویین‌زهرا

سهیل سلطانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس قزوین در گفتگو با خبرنگار سلامت صبح قزوین با اشاره به آتش‌سوزی یک واحد تولیدی در مجتمع صنعتی چرم‌سازی بویین‌زهرا گفت: متاسفانه این حادثه پنج مصدوم و سه مفقودی در پی داشته است.

وی با اشاره به آمار مصدومین این حادثه افزود: یکی از مصدومین مرد ۳۰ ساله از ناحیه قفسه سینه و دیگری جوان ۱۷ از ناحیه دست دچار آسیب شده‌اند. 
 
سلطانی افزود: یکی دیگر از مصدومین جزو نیروهای آتش‌نشانی بوده که از ناحیه پا دچار تروما شده که حادثه‌دیدگان توسط آمبولانس به بیمارستان امیرالمؤمنین بویین‌زهرا منتقل و تحت درمان قرار دارند.
 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس استان قزوین گفت: این حادثه دو مصدوم دیگر هم داشت که اقدامات درمانی به صورت سرپایی در محل حادثه برای حادثه‌دیدگان انجام شده است.
 
وی در پایان گفت: متاسفانه ۳ نفر در این حادثه مفقود شده‌اند که نیروهای امدادی در حال جستجوی افراد مذکور هستند.

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1800350
ارسال نظر
نظرات