شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 19:12 منتشر شده در مورخ: 1400/10/23 شناسه خبر: 1800312

تخصیص ۲۰ میلیارد ریال برای پروژه پارک آبی بندرعباس

تخصیص ۲۰ میلیارد ریال برای پروژه پارک آبی بندرعباس
معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از اختصاص مبلغ ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه پارک آبی بندرعباس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ جواد واحدی در بازدید از پروژه پارک آبی بندرعباس اظهار کرد: پارک آبی بزرگی در مرکز استان بااعتباری بالغ ۲۰۰۰ میلیارد ریال با مساحت ۲۶ هزار مترمربع یکی از پروژه‌های بزرگ گردشگری بندرعباس است که ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات این پروژه زیرساخت‌ها و راه دسترسی بود، افزود: به دستور مهندس ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مبلغ ۲۰ میلیارد ریال برای راه دسترسی، گازرسانی، رمپ ورود و خروج و مشکلات راه دسترسی اختصاص دادیم.

واحدی افزود: این پروژه به اعتبار بیشتری نیاز دارد اما به سهم خودمان این مبلغ را اختصاص دادیم که انشا اله در اردیبهشت‌ماه سال آینده شاهد افتتاح یکی از پروژه‌های بزرگ جنوب کشور باشیم.

پارک آبی بندرعباس با مساحت ۲۶ هزار مترمربع یکی از پروژه‌های بزرگ گردشگری در بندرعباس است که دارای رودخانه آرام، دریاچه خروشان، دریاچه کودکان، انواع سرسره با ارتفاع‌های از ۲۱ متر تا ۱۴ متر است.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1800312
ارسال نظر
نظرات