شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:27 منتشر شده در مورخ: 1400/10/22 شناسه خبر: 1800149
سرمربیان سپاهان و آلومینیوم چه گفتند؟

نویدکیا: آلومینیوم لیگ برتر فوتبال را شوکه کرده/ خطیبی: مثل برخی‌ها دادو‌بی‌داد نمی‌کنیم

نویدکیا: آلومینیوم لیگ برتر فوتبال را شوکه کرده/ خطیبی: مثل برخی‌ها دادو‌بی‌داد نمی‌کنیم
سرمربیان تیم های فوتبال سپاهان و آلومینیوم پیش از دیدارشان به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار کرد: امسال آلومینیوم لیگ را با این نوع فوتبال شوکه کرده و نتایج خیلی خوبی داشته است. آقای خطیبی تیم بسیار خوبی دارند و فردا بازی بسیار سختی داریم. این بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است اما برای ما مهم تر خواهد بود چون اگر می‌خواهیم در بالای جدول بمانیم، باید امتیاز خوبی بگیریم و نباید فاصله‌مان با دیگر تیم‌ها زیاد شود.

او ادامه داد: بعد از آن سه هفته بدی که داشتیم، در دو هفته گذشته خوب بودیم و این هفته هم بازیکنان ما تمرینات خوبی را انجام دادند و امیدواریم بازی خوبی را انجام دهیم. ما هم در حذفی و هم در لیگ با آلومینیوم بازی داریم و بسیار سخت خواهد بود. باید بتوانیم تمرکز داشته باشیم و بازی فردا برای بازی جام حذفی هم تاثیرگذار است. نباید اشتباه داشته باشیم و جام حذفی هم اصلا شوخی بردار نیست. این دو بازی بسیار سخت و پیچیده هستند اما امیدوارم بازی‌های خوبی شود و همه لذت ببرند. ما هماهنگ کردیم که این چهار روز را در اراک بمانیم تا در بازی جام حذفی هم بتوانیم مقابل آلومینیوم قرار بگیریم.
سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که " در نیم فصل تغییرات خواهید داشت یا خیر؟ " گفت: شرایطمان خوب است و فکر نمی‌کنم تغییرات زیادی داشته باشیم. باید این دو سه بازی بگذرد و ببینیم از بازیکنان‌مان کسی جدا می‌شود یا خیر. در این صورت تصمیم می‌گیریم بازیکنی جذب کنیم یا خیر اما در حال حاضر نیازی به جذب بازیکنی نداریم.
او درباره غایبان تیمش گفت: فقط یاسین سلمانی مصدوم است و مهدی زاده و رضا میرزایی خودشان را به جمع بازیکنان اضافه کردند و می‌توانند کنار ما باشد.
سرمربی سپاهان درباره حواشی چند وقت اخیر فوتبال ایران گفت: من چندان آدم مطبوعاتی نیستم و خیلی اطلاعات ندارم. همیشه سعی کردم نظرم را بدهم اما در این رابطه اطلاعی ندارم.
 
رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: فردا با تیمی بازی داریم که از لحاظ کیفیت فوتبالی یکی از خوب‌های ایران است و باشگاهی حرفه‌ای است. ما تمام بازی‌هایشان را آنالیز کردیم و امیدوارم بازی خیلی خوبی باشد. هر دو تیم سعی می‌کنند فوتبال بازی کنند و ان‌شاءالله که در بتوانیم برنده بازی باشیم و با یک روحیه خوب مقابل سپاهان قرار بگیریم. ما تا اینجا با داشته‌هایمان توانستیم خوب کار کنیم اما اگر زود تر می‌آمدیم، می‌توانستیم بازیکنان خودمان را حفظ کنیم. با این حال از بازیکنانم راضی هستم چون با کیفیت بودیم.
او ادامه داد: ما از لحاظ زمین تمرین به مشکل خوردیم و بازی‌ها فشرده شد که این باعث شد از هفته هشتم عملکردمان ضعیف تر شود. ما از لحاظ ریکاوری یکی از بهترین تیم‌ها بودیم و سعی کردیم مصدوم ندهیم اما همان یک مصدوم هم بسیار تاثیر دارد. مساله دیگر این است که در پنج هفته گذشته از داوری ضربه خوردیم و این برای ما آزار دهنده است. این از لحاظ روحی روی بازیکنان تاثیرگذار است. ما دو بار هم نامه زدیم و اعتراض کردیم و امیدوارم داوری اشتباهات کمتری داشته باشد. امیدوارم دیگر ضربه نخوریم و داوری خوبی را ببینیم. باشگاه و مدیریت هم از این مساله بسیار ناراحت است. بدون اشتباهات داوری صدرجدول بودیم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.
سرمربی آلومینیوم اراک با بیان این‌که همه این مسائل باعث شد در جایگاه اول یا دوم نباشیم، گفت: با این وجود جایگاهمان خوب است و در رده چهارم قرار داریم. ما تا امروز به کسی نگفته بودیم که باشگاه به کمیته داوران نامه زده است و مثل بعضی مربی‌ها نیستیم که درباره داوری‌ها داد و بیداد کنیم. ان‌شاءالله که اتفاقی نیفتد و به نامه سوم کشیده نشود. بعد از بازی با پدیده مفصل درباره برنامه‌ و هدف باشگاه صحبت می‌کنیم تا هم مردم و هم هواداران مطلع شوند.
او درباره غایبان تیمش بیان کرد: ما دو بازیکن مصدوم داریم. علیرضا نقی زاده و محمود قائد رحمتی را به این دلیل در اختیار نداریم اما بقیه را در اختیار داریم.
انتهای پیام
https://new.dana.ir/1800149
ارسال نظر
نظرات