شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:19 منتشر شده در مورخ: 1400/10/22 شناسه خبر: 1800144
سرمربیان مس و پیکان چه گفتند؟

ربیعی: کیفیت فنی تیم مس مقابل استقلال به چشم آمد/ حسینی: سفرهای طولانی روی عملکردمان بی‌تاثیر نیست

ربیعی: کیفیت فنی تیم مس مقابل استقلال به چشم آمد/ حسینی: سفرهای طولانی روی عملکردمان بی‌تاثیر نیست
سرمربیان تیم‌های فوتبال مس و پیکان پیش از دیدارشان در نشست خبری به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: یکی از بازی‌های مهم و سخت ما در آخرین بازی نیم‌فصل اول قرار است فردا برگزار شود. تیم پیکان را می‌شناسم. این تیم بازیکن خوبی دارد و بسیار دونده هستند. بعد از بازی با استقلال بیشتر مشغول ریکاوری بودیم و تمرین زیادی نداشتیم. امیدوارم فردا بازی خوبی از لحاظ کیفیت فنی داشته باشیم و می‌دانم که بازی خوبی خواهد بود. امیدوارم در این بازی تیمی موفق شود که محق‌تر است.

وی درباره عملکرد مس در بازی قبلی مقابل استقلال، تصریح کرد: بازی قبلی گذشته است. در آن بازی چون بازتاب بیشتری داشت کیفیت فنی تیم ما دیده شد، ولی مس در این فصل در هفته‌های متوالی کیفیت خود را نشان داده است.
سرمربی تیم فوتبال مس یادآور شد: مسیری را در حال طی کردن هستیم و قطعاً ایراداتی داریم که باید برطرف کنیم و این مسیر را ادامه دهیم. نقطه قابل اعتنا برای ما همین موضوع است که اگر ما در خواب بازی قبلی بمانیم قطعاً در بازی بعدی اذیت خواهیم شد. این یکی از نگرانی‌های من برای بازی فردا خواهد بود، ولی با تجربه‌ای که از بچه‌ها سراغ دارم باید مقابل تیم خوب و دونده پیکان یک بازی هوشمندانه انجام دهیم.
ربیعی درباره غایبان تیمش در بازی فردا، اضافه کرد: برای این بازی مهدی کیانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، ولی دیگر بازیکنان را تا حدودی در اختیار داریم. چند بازیکن مصدوم‌مان مثل محمدحسین کریم‌زاده و قائم اسلامی‌خواه هم به تمرینات گروهی بازخواهند گشت و باید ببینیم وضعیت آنها برای نیم‌فصل دوم چگونه خواهد بود.
 
حسینی: سفر روی عملکردمان تاثیر دارد
 
سیدمجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان پیش از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: همه تیم‌ها روزهای پرفشاری را پشت سر می‌گذارند و فشردگی بازی‌ها در این چند وقت، یک مقدار تیم‌ها را اذیت کرد. ما به آخرین بازی نیم‌فصل رسیدیم و هر دو تیم تمام توان خود را می‌گذارند تا در این بازی که آخرین بازی نیم‌فصل است، با موفقیت از زمین خارج شوند. تیم ما سعی کرد بعد از بازی آخر ریکاوری خوبی داشته باشد و خودمان را برای یک بازی مهم و سخت آماده کردیم.
وی درباره اینکه پیکان سفری طولانی و سخت را داشته است که با پرواز از تهران به کرمان سفر کرده، با اتوبوس راهی رفسنجان شده و برای بازی هم باید راهی سرچشمه شود، اظهار داشت: فکر می‌کنم این اتفاق روی تیم ما بی‌تأثیر نباشد، با توجه به اینکه ما بازی‌های فشرده‌ای داشتیم و بازیکنانم زیر فشار زیادی بودند. این مسافت طولانی با پرواز، سفر زمینی و مجدداً پیش از بازی یک سفر به شهری انجام می‌دهیم که ارتفاع زیادی هم دارد، روی عملکردمان بی‌تأثیر نیست، اما امیدوارم با توجه به جوانی و جنگندگی بازیکنان‌مان، از پس این بازی بر بیاییم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان که تجربه هدایت مس کرمان را دارد درباره اینکه به‌عنوان فردی با سابقه کار در این استان با شرایط آشنایی دارد، خاطرنشان کرد: استان کرمان در تیمداری و سطح فوتبال ما، از نظر امکانات خوب است. مس رفسنجان، مس کرمان، گل‌گهر سیرجان در استانداردهای ما جزو باشگاه‌های با امکانات و متمول هستند. خوشحالم که دوباره به کرمان آمدم و این شهر را دیدم و فکر می‌کنم این باشگاه‌ها به فوتبال ما کمک می‌کنند.
حسینی در پایان گفت: امیدوارم آخرین بازی نیم‌فصل را به خوبی و با کیفیت خوب پشت سر بگذاریم و باید ببینیم در روز مسابقه چه اتفاقی رخ می‌دهد.
 
انتهای پیام
https://new.dana.ir/1800144
ارسال نظر
نظرات