شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:34 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712671
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان:

بیش از ۱۳۰۰ خودرو عمومی در خراسان جنوبی دوگانه‌سوز شد

بیش از ۱۳۰۰ خودرو عمومی در خراسان جنوبی دوگانه‌سوز شد
مردانی گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی از مرداد ماه سال جاری تاکنون یک‌هزار و ۳۰۲ خودرو عمومی در سه کارگاه فعال در سطح استان در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قربانعلی مردانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی از مرداد ماه سال جاری تاکنون یک‌هزار و ۳۰۲ خودرو عمومی در سه کارگاه فعال در سطح استان در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شدند.

وی افزود: از مجموع یک هزار و ۵۵۴ خودرو ثبت نام شده در سامانه، یک هزار و ۳۰۲ خودرو به‌ صورت رایگان در سطح استان خراسان جنوبی دوگانه‌سوز و مابقی نیز در حال انجام است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی بیان کرد: مالکان خودروهای عمومی (وانت‌بار و تاکسی) می‌توانند با مراجعه به آدرس  GCR.NIOPDC.IR  نسبت به ثبت‌نام و دریافت نوبت تبدیل اقدام کنند.

مردانی با بیان این‌که هم‌اکنون در فاز نخست اجرای این طرح هستیم، عنوان کرد: به گفته قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران فاز دوم این طرح که تبدیل خودروهای مسافربر شخصی به دوگانه‌سوز سی‌ان‌جی با اولویت ماشین‌های پرمصرف و اعطای یارانه دولتی از این هفته اجرایی شده است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر از سه کارگاهی که به این امر اختصاص داده شده است، دو کارگاه در بیرجند و یک کارگاه در فردوس واقع شده و همگی فعال و آماده خدمت‌رسانی هستند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1712671
ارسال نظر
نظرات