شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1399/10/30 شناسه خبر: 1699548

برگزاری مجازی دومین نشست علمی جشنواره ملی اسباب‌بازی

برگزاری مجازی دومین نشست علمی جشنواره ملی اسباب‌بازی
دومین نشست علمی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دومین نشست علمی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» برگزار می‌شود.

این نشست تخصصی ساعت ۹ تا ۱۲ روز چهارشنبه اول بهمن‌ماه ۱۳۹۹ در قالب وبینار با حضور یک سخنران از کشور فرانسه و چهار سخنران ایرانی برگزار خواهد شد.

کاظم ملکوتی متخصص روان‌پزشکی و رییس دانشگاه ناصرخسرو، محمدکامران درخشان متخصص روان‌پزشکی و فوق تخصص و فریده حمیدی متخصص روان‌شناسی و عضو هیات علمی دانشگاه شهید رجایی از جمله سخنرانان این نشست هستند.

همچنین برونو فیدوتی مدرس دانشگاه و طراح بازی‌های رومیزی از کشور فرانسه در نشست «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» به ایراد سخن می‌پردازد.

فریبرز درتاج عضو هیات علمی روان‌شناسی تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی و رییس انجمن روان‌شناسی تربیت نیز به‌ عنوان سخنران مهمان در این نشست حضور دارد.

شرکت‌کنندگان برای حضور در نشست «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» می‌توانند به پایگاه جشنواره به نشانی irantoyfestival.ir مراجعه کنند.

ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری شورای نظارت بر اسباب‌بازی، انجمن تولید کنندگان اسباب‌بازی و ستاد توسعه علوم‌شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با شعار «آینده را باید ساخت» در زمستان ۱۳۹۹ به صورت مجازی در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1699548
ارسال نظر
نظرات