شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1399/10/27 شناسه خبر: 1698678
آخرین قیمت سکه، طلا و ارز در بازار؛

دلار ۲۲ هزار تومانی شد؛ افت ۳۶۷ هزار تومانی سکه/ هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۰۰ هزار تومانی می‌شود؟+ قیمت‌ها

دلار ۲۲ هزار تومانی شد؛ افت ۳۶۷ هزار تومانی سکه/ هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۰۰ هزار تومانی می‌شود؟+ قیمت‌ها
سکه امروز ۳۶۷ هزار تومان کاهش قیمت داشت و در آستانه سقوط به کانال ۹ میلیون تومانی قرار گرفت و نرخ دلار هم با ۱۰۰۰ تومان افت، ۲۲ هزار تومانی شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۶ هزار تومان ارزان‌تر شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قیمت‌ها در بازار سکه، طلا و ارز امروز شنبه در ادامه روند نزولی با کاهش مواجه شدند و به کانال‌های پایین‌تر سقوط کردند؛ به طوری که قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در آستانه ۹۰۰ هزار تومانی قرار گرفت و دلار کانال ۲۳ هزار تومانی را از دست داد.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز نسبت به روز پنجشنبه گذشته با ۳۶۷ هزار تومان کاهش در آستانه سقوط به کانال ۹ میلیون تومانی قرار گرفت و هم‌اکنون حدود ۱۰ میلیون و ۲۷۱ هزار تومان است.
 
سکه طرح قدیم با ۲۰۰ هزار تومان کاهش ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش رفت.
 
نیم‌سکه در جریان معاملات روز جاری ۲۰۰ هزار تومان کاهش داشت و به ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید. ربع سکه هم افت ۲۷۰ هزار تومانی را برای امروز ثبت کرد و سکه یک گرمی هم ۱۷۰ هزار تومان کاهش یافت. 
 
قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۲۸ دلار و ۴۹ سنت است که روز گذشته در آخرین روز کاری هفته میلادی بیش از ۱۷ دلار کاهش داشت.
 
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز نسبت به آخرین روز هفته گذشته با ۳۶ هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۲ هزار تومان رسید. هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز با ۴۸ هزار تومان نزول به قیمت یک میلیون و ۳۳۶ هزار تومان فروخته شد.
 
نرخ‌ها امروز در بازار ارز نیز کاهشی بود؛ به طوری که هر دلار آمریکا با ۱۰۰۰ تومان کاهش، در صرافی‌های مجاز و بانکی به قیمت ۲۲ هزار و ۹۵۴ تومان فروش رفت.
 
هر اسکناس یورو هم با ۱۴۴۲ تومان افت به ۲۷ هزار و ۸۰۱ تومان رسید.
 

https://new.dana.ir/1698678
ارسال نظر
نظرات