شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1399/10/24 شناسه خبر: 1697825
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی خبر داد

پرداخت ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای بیش از ۱۳۰۰ طرح در سال‌جاری

پرداخت ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای بیش از ۱۳۰۰ طرح در سال‌جاری
زنگنه گفت: از ابتدای سال 1399 تاکنون بالغ بر 1300 طرح و مبلغ 400 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه‌های مختلف به خصوص گردشگری و صنایع دستی، فرش، دامداری و فرآوری محصولات کشاورزی پرداخت کرده‌ایم که زمینه اشتغال بیش از یک‌هزار و 100 نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم فراهم شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد زنگنه مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان، گفت: صندوق کارآفرینی امید تنها مؤسسه‌ای مالی است که حامی کسب‌وکارهای خرد، کوچک و متوسط در سطح کشور است و هدف و رسالت صندوق، کمک به ایجاد کسب‌وکار و کارآفرینی و ایجاد شغل برای افرادی که صاحب ایده، فکر، تجریه و تخصص هستند اما تمکن مالی ندارند، است.

وی افزود: این مؤسسه در تمام حوزه‌هایی که نیاز مردم مرتفع شود و کسب‌وکاری جهت رفع نیاز اساسی مردم مؤثر واقع شود، ورود و بدون مباحث انتفاعی به صورت قرض‌الحسنه تسهیلات پرداخت می‌کند.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی گفت: در حوزه‌های کشاورزی، فرآوری محصولات راهبردی خراسان جنوبی، تکمیل زنجیره ارزش و حمایت از محصولات و خدمات بازارمحور، شرکت‌های دانش‌بنیان، دامداری سبک و سنگین، صنایع دستی، گردشگری و بوم‌گردی، فرش و دستبافته‌های روستایی، صنوف و خدمات، IT، فرهنگ و هنر، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، ضروری و معیشت، درمان و تحصیل، تسهیلات با نرخ 0 تا 4 درصد پرداخت کرده‌ایم.

زنگنه افزود: این مؤسسه در هفت سال گذشته تاکنون بالغ بر 2250 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه در سطح استان برای 13 هزار و 500 متقاضی و طرح پرداخت کرده است که زمینه اشتغال و تثبیت اشتغال بیش از هشت هزار نفر فراهم شده است.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال 1399 تاکنون بالغ بر 1300 طرح و مبلغ 400 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه‌های مختلف به خصوص گردشگری و صنایع دستی، فرش، دامداری و فرآوری محصولات کشاورزی پرداخت کرده‌ایم که زمینه اشتغال بیش از یک‌هزار و 100 نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم فراهم شده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی گفت: این مؤسسه هدف و رسالت حمایت از ایده‌ها و طرح‌های نو و کارآفرینی در تمام حوزه‌ها را داشته و توجه به مناطق روستایی، محروم و کمترتوسعه‌یافته و حاشیه شهرها را وظیفه اصلی و اساسی خود می‌داند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1697825
ارسال نظر
نظرات