شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 08:50 منتشر شده در مورخ: 1399/10/24 شناسه خبر: 1697670
سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد؛

آغاز بارش برف و باران از فردا

آغاز بارش برف و باران از فردا
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی فعال از آغاز بارش برف و باران در استان‌های غربی خبر و نسبت به وقوع بهمن در ارتفاعات البرز هشدار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس نقشه‌های آینده‌نگری سازمان هواشناسی طی دو روز آینده در اکثر مناطق کشور جو پایداری حاکم است که باعث افزایش آلایند‌ه‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهد شد.

بعدازظهر پنجشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب و شمال غرب در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و برخی مناطق کرمانشاه و زنجان بارش برف و باران آغاز می‌شود.

روز جمعه در استان‌های آذربایجان غربی و کردستان و برخی مناطق استان‌های آذربایجان شرقی، کرمانشاه، ایلام، لرستان، ارتفاعات چهارمحال و بختیاری، خوزستان و البرز مرکزی بارش برف و باران پیش بینی شده است. شنبه و یکشنبه هفته آینده بارش‌ها در جنوب غرب کشور ادامه خواهد داشت.

فردا و روز جمعه وزش باد شدید جنوبی همراه با افزایش نسبی دما در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل پیش بینی شده که وقوع بهمن در ارتفاعات و دامنه‌های رشته کوه البرز دور از انتظار نیست.

جمعه همچنین در استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و سمنان وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی همچنین در هشداری از وزش باد شدید تا خیلی شدید از اوایل وقت فردا پنج‌شنبه تا پایان: اواخر وقت جمعه در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، کردستان، کرمانشاه، ایلام، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی خبر داد. 

انتهای پیام

 
 
 
 

 

https://new.dana.ir/1697670
ارسال نظر
نظرات