شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:27 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672628
مدیرعامل ستاد دیه لرستان:

۲۳ زندانی جرائم غیر عمد در لرستان آزاد می‌شوند

۲۳ زندانی جرائم غیر عمد در لرستان آزاد می‌شوند
شاکرمی، مدیرعامل ستاد دیه لرستان گفت: 23 زندانی جرائم غیرعمد در لرستان به همت خیران آزاد می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ توکل شاکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: یکی از هنرمندان مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان برای آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد استان لرستان اهدا کرد که علاوه بر این رقم اهدایی، با کمک خیرین و ستاد دیه ۲۳ زندانی جرائم غیر عمد از زندان آزاد می شوند.

وی افزود: بدهی این تعداد زندانی بیش از یک میلیارد تومان است اما بخشی از این بدهی به صورت رایزنی ستاد دیه، بخشی با کمک خیرین و تسهیلات بانکی فراهم شده که منجربه آزادی این تعداد زندانی می شود که به آغوش خانواده برگردند.

مدیرعامل ستاد دیه لرستان عنوان کرد: با آزادی این تعداد زندانی، ۲۲۳ زندانی جرائم غیرعمد در زندان استان وجود دارد که شش نفر خانم و مابقی آنها مرد هستند.

شاکرمی با اشاره به این که امسال تعداد بیشتری زندانی آزاد شده است، گفت: سال گذشته در مجموع ۱۲۸ زندانی جرائم غیرعمد در استان آزاد شدند اما از ابتدای سال تاکنون ۱۴۵ نفر زندانی آزاد شده اند که آمار نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وی بیان کرد: کمک خیرین هر چند اندک هم باشد می‌تواند در آزادی زندانیان نقش بسیار مهمی داشته باشد و مشارکت برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد به دلیل بدهی های اندک، اقدامی بسیار پسندیده است که در استان خیرین زیادی در این امر مشارکت می کنند.

 

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1672628
ارسال نظر
نظرات