شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:33 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670856
سازمان حمایت:

افزایش قیمت روغن ناشی از افزایش قیمت جهانی آن بود

افزایش قیمت روغن ناشی از افزایش قیمت جهانی آن بود
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیع و اقتصادی سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده گفت: افزایش قیمت روغن متاثر از افزایش قیمت جهانی انواع روغن بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت سید داوود موسوی در مورد افزایش قیمت روغن گفت:  تصویب حداکثر افزایش قیمت مصرف کننده انواع روغن در بسته‌بندی های مختلف در ستاد تنظیم بازار با توجه به افزایش قیمت روغن خام و سایر هزینه‌ها از جمله ملزومات بسته بندی و ورق و همچنین افزایش قیمت جهانی انواع روغن (مورد تایید کمیته ارزی) بوده است.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیع و اقتصادی سازمان حمایت افزود: ستاد تنظیم بازار حداکثر افزایش قیمت مصرف کننده انواع روغن در بسته بندی پت را 10 درصد و سایر انواع بسته بندی ها را ۱۳ درصد اعلام کرد.

وی بیان داشت: بر این اساس، قیمت احجام و بسته بندی های مختلف روغن توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان محاسبه و در سامانه ۱۲۴ بارگذاری می‌شود.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت تصریح کرد: همچنین قیمت هر کیلوگرم روغن خام سویا و پالم در مبادی ورودی ۵۵ هزار ریال و قیمت هر کیلوگرم روغن خام آفتاب و کلزا در مبادی ورودی نیز ۶۰ هزار ریال تعیین شد.

انتهای پیام

 
 
https://new.dana.ir/1670856
ارسال نظر
نظرات