شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:44 منتشر شده در مورخ: 1399/07/12 شناسه خبر: 1653439
معاون سیاسی استاندار البرز؛

مشکلات خانوادگی، فرماندار نظرآباد را راهی رامیان کرد/ تعطیلی پنج شنبه های البرز در هاله ای از ابهام

مشکلات خانوادگی، فرماندار نظرآباد را راهی رامیان کرد/ تعطیلی پنج شنبه های البرز در هاله ای از ابهام
نور محمد فردی گفت: جواد صادقلو فرماندار سابق نظرآباد، به دلیل مشکلات خانواده و دوری از آنها درخواست انتقالی به رامیان را ارائه داد و با موافقت استاندار البرز همراه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون سیاسی استاندار البرز امروز شنبه به حواشی پیش آمده درباره رفتن فرمانداز سابق نظرآباد از استان اشاره کرد و در جمع خبرنگاران، گفت: عده ای اعلام کرده اند بنده و استاندار از عزیمت صادقلو به رامیان بی اطلاع بوده ایم اما این موضوع را تکذیب می کنم.

نورمحمد فردی با اشاره به اینکه جواد صادقلو به دلیل مشکلات خانواده و دوری از آنها درخواست انتقالی به رامیان را ارائه داد و با موافقت استاندار البرز همراه شد، افزود: تا زمان معرفی فرماندار جدید نظرآباد، فعالیت های این شهرستان با سرپرست معرفی شده، دنبال خواهد شد.
 
وی به قرارگرفتن البرز در جمع 26 استان قرمز کرونایی اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به شرایط البرز، برخی محدودیت ‌ها اعمال شده و بر اساس آن عده ای از اماکن تا پنجشنبه این هفته تعطیل هستند و در صورت عدم تغییر شرایط تمدید خواهد شد، همچنین تعطیلی پنج شنبه ها در البرز قطعی نیست.
 
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری البرز با اشاره به اینکه استاندار پیشنهاد تعطیلی پنج شنبه ها را ارائه کرده اند اما تا کنون  ابلاغ نشده است، تصریح کرد: تا زمانی که ستاد ملی کرونا پیشنهادات ارائه شده از سوی البرز را تائید و ابلاغ نکند مصبات قابلیت اجرایی نخواهند داشت.
 
پیش از این نورمحمد فردی  تعطیلی مدارس، دانشگاه ‌ها، آموزشگاه فنی و حرفه ای، باشگاه های ورزشی، استخرها، سینماها، آرایشگاه‌های زنانه، مساجد و ... در استان البرز تا پایان هفته جاری  را از جمله محدودیت های اعمال شده اعلام کرده بود.
 
 
 

انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1653439
ارسال نظر
نظرات