شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 00:22 منتشر شده در مورخ: 1399/07/10 شناسه خبر: 1652838
بازیکنان جدید به خوبی با قدیمی ها هماهنگ شدند

گل‌محمدی: شایسته برد بودیم/ هذف بزرگی داریم

گل‌محمدی: شایسته برد بودیم/ هذف بزرگی داریم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی خیلی مهمی را بردیم و توانستیم به فینال غرب آسیا برویم، از این بابت خوشحالیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از بازی با پاختاکور اظهار داشت:‌ بازی خیلی مهمی را بردیم و توانستیم به فینال غرب آسیا برویم. از این بابت خوشحالیم. بازی را خوب شروع کردیم. در مجموع بازی خیلی خوبی برای ما بود که آن را خیلی خوب شروع کردیم. در ادامه 10 نفره شدن حریف خیلی به ما کمک کرد و توانستیم راحت تر و با گردش توپ بهتری با سرعت دادن به بازی به گل های خوبی دست پیدا کنیم.

وی افزود: اتفاق های خوبی در این بازی برای ما رخ داد. از بازیکنانم به دلیل این همه از خودگذشتگی، ایثار و جانفشانی که در این مسابقات داشتند، تشکر می کنم و حق شان بود به این مرحله برسند و ان شاء الله بتوانیم در نهایت به فینال آسیا راه پیدا کنیم. این برد بزرگ را به هواداران عزیزمان که همیشه انرژی مثبت و وجودشان را کنار خودمان حس کردیم. از خوشحالی آنها خوشحال هستیم و امیدوارم این موضوع ادامه داشته باشد و بتوانیم به هدف مان برسیم.

سرمربی پرسپولیس درباره راز گلزنی پرسپولیس توضیح داد: ما تنها برای هدف های بزرگ، شادی و خوشحالی هواداران مان می جنگیم و بازیکنانم از جان مایه می گذارند و ایثار و از خودگذشتگی می کنند. آنها شایسته بهترین ها هستند. به بازیکنانم افتخار می کنم و ان شاءالله بتوانیم این روند را تا آخر ادامه بدهیم.

گل محمدی درباره راز گل نخوردن پرسپولیس ادامه داد: هدف اصلی مان در تمام بازی ها حفاظت از دروازه پرسپولیس و داشتن دفاع تیمی خوب است. هدف بزرگی برای برد داریم. تیمی که خوب دفاع می کند و  گل نمی خورد، احتمال بردش زیاد است. بازیکنانم انرژی خوبی می گذارند و کارهای دفاعی را خوب اجرا می کنند. تمرکزشان برای بردن و گل نخوردن خیلی زیاد است و بازیکنان ما این اصل مهم در فوتبال را خیلی خوب انجام می دهند.

وی درباره اینکه در بازی با النصر گفت: النصر تیم خوبی نشان داده  که با لیاقت به نیمه نهایی رسیده است. آنها از لحاظ تاکتیکی تیم خیلی خوبی هستند و قطعا کار ما سخت است. ان شاءالله بتوانیم مانند دیدار امشب و بازی های قبلی خوب بازی  کنیم و هدفی که داریم خیلی به ما برای اینکه دیدار با النصر را هم با پیروزی تمام کنیم، انگیزه می دهد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: می دانیم کار راحت نیست و سختی های خودش را دارد. موضوع مهم از همین امشب ریکاوری خوب خودمان و آنالیز خوب النصر است. در کل این هدف بزرگ به ما انگیزه زیادی می دهد.

گل محمدی درباره تغییرات تیم پرسپولیس گفت: تغییراتی داشتیم و می خواستیم با تمام نفراتی که فصل را تمام کردیم، ادامه بدهیم اما در نهایت خودشان تصمیم گرفتند از پرسپولیس بروند و ما هم نتوانستیم قراردادشان را تمدید کنیم. مشکلاتی وجود داشت اما فکر می کنم بازیکنان جدید با نفرات قدیمی خیلی خوب هماهنگ شدند. همه آنها فهمیدند به تیم بزرگی آمده اند و باید در راستای هدفی بزرگ گام بردارند.

وی ادامه داد: هماهنگی خوبی بین بازیکنان جدید و قدیمی ایجاد شده و از لحاظ روحی و روانی خیلی خوب همدیگر را پذیرفته اند. رفاقت خوبی بین آنها ایجاد شده است. مطلب اصلی است که باید به آن اشاره شود. از همه بازیکنانم تشکر می کنم زیرا خیلی زحمت می کشند و برای شادی هواداران تلاش می کنند.

انتهای پیام/

 

 

https://new.dana.ir/1652838
ارسال نظر
نظرات