شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1399/07/09 شناسه خبر: 1652696
همزمان با روز جهانی ناشنوایان و با حضور علی نژاد

رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ناشنوایان برگزار شد

رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ناشنوایان برگزار شد
همزمان با روز جهانی ناشنوایان و با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ورزش های ناشنوایان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ همزمان با روز جهانی ناشنوایان صبح امروز چهارشنبه ۹ مهرماه رزمایش کمک‌ مومنانه فدراسیون ناشنوایان با حضور  علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای،  احمدی معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان،  تیشه گران رئیس فدراسیون، سروری معاون امنیتی فرمانداری، میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، آرام رئیس بهزیستی شهر تهران و مسئولین فدراسیون و بهزیستی در سالن چند منظوره فدراسیون برگزار شد.

در این مراسم مهدی علی نژاد اظهار داشت: توجه به مسئله مسئولیت اجتماعی در فدراسیون های ورزشی، امری بسیار مهم و کلیدی است. امروز جامعه ورزش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فعال است و خوشبختانه تمامی فدراسیون های ورزشی در رزمایش کمک مومنانه حضوری فعال داشته اند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با اشاره ضمن تقدیر از مسئولین فدراسیون ناشنوایان در برگزاری این امر خداپسندانه، بیان داشت: همکاران ما در جامعه ورزش، حرکت‌های مومنانه زیادی را جهت یاری  رساندن به هموطنان مستضعف کشورمان در مقاطع مختلف داشتند و در ادامه این روند اکثر فدراسیون‌ها و باشگاه‌های ورزشی به این پویش پیوستند.

در ادامه این مراسم تیشه گران رئیس فدراسیون و آرام مدیرکل بهزیستی شهر تهران سخنانی را ایراد و از حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان در این مراسم تقدیر کردند. در پایان ۳۰۰ بسته معیشتی فدراسیون ناشنوایان با همکاری بهزیستی شهر تهران برای توزیع، به خانواده های نیازمند ارسال گردید.

انتهای پیام/


 

https://new.dana.ir/1652696
ارسال نظر
نظرات