شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:19 منتشر شده در مورخ: 1399/07/06 شناسه خبر: 1651431

«خون‏ مردگی» پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی

«خون‏ مردگی» پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی
مستند «خون مردگی»، به کارگردانی محمد کارت پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با گذشت۸ روز از نمایش مستند اجتماعی "خون مردگی"، این مستند که یکی از بحث برانگیزترین و جریان سازترین مستندهای اجتماعی در سال ۱۳۹۲ محسوب می‏ شود به تازگی در پلتفرم فیلیمو منتشر و بیشترین میزان بازدید و دقیقه تماشا را تجربه کرده است و تا این لحظه توانست لقب پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی را به خود اختصاص دهد.این اولین بار است که یک مستند در مدت زمان کوتاه با چنین استقبالی از طرف کاربران روبه رو می‏ شود که پیش از این سابقه نداشته است.

 
فیلم مستند "خون مردگی" اولین تجربه کارگردانی محمد کارت، در مستندسازی حوزه اجتماعی است که  با نگاه آسیب‌شناسانه به زندگی جبرآمیز، فرهنگ لاتی، و خشونت غالب برخی از جوانان جنوب شهر شیراز می پردازد.
 
محمد کارت مستندهای بختک، معلق،ذره‌بین،لاورآتوار،  آوانتاژ و فیلم کوتاه داستانی بچه‌خور را در کارنامه مستندسازی خود دارد.
 
"شنای‌پروانه" اولین فیلم‌سینمایی محمدکارت است که سال گذشته مورد استقبال مخاطبان،منتقدان و داوران سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر قرار گرفت.
 
گفتنی است محمد کارت برای مستند خون مردگی، برنده تندیس بهترین فیلم اجتماعی از هفتمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت، برنده تندیس بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، برنده تندیس بهترین فیلم اجتماعی سال ۹۲–۹۱ از چهارمین دوره جایزه بزرگ شهید آوینی و جشنواره‏های مختلف اجتماعی شده است.
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1651431
ارسال نظر
نظرات