شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 19:53 منتشر شده در مورخ: 1399/07/05 شناسه خبر: 1651200
استاندار البرز مطرح کرد؛

موج سوم شیوع کرونا در کمین البرز/ تردد یک میلیون خودرو در یک روز!

موج سوم شیوع کرونا در کمین البرز/ تردد یک میلیون خودرو در یک روز!
عزیزالله شهبازی گفت: یکی از دغدغه های ما تردد زیاد در البرز است چرا که روز گذشته تردد یک میلیون و 420 هزار خودرو از راه ها ثبت شده است که رقم بالایی خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، استاندار البرز ظهر امروز در حاشیه وبینار ستاد ملی کرونا، به وضعت نگران کننده البرز درباره کرونا اشاره کرد و در جمع خبرنگاران، گفت: یکی از دغدغه های ما تردد بالا در استان است چرا که روز گذشته تردد یک میلیون و 420 هزار خودرو از راه ها ثبت شده است که رقم بالایی خواهد بود.

عزیزالله شهبازی با اشاره به اینکه البرز در معرض موج سوم شیوع کرونا قرار دارد و خطر جدی است، افزود: نگرانی دوم ما در استان، ابتلای جوانان به بیماری کووید 19 بوده و طی روزهای اخیر هم حجم بالای مراجعه کننده های مبتلا به کرونا در البرز، تاب و توان کادر درمان را گرفته است.
 
وی با تاکید بر اینکه بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا، رعایت فاصله اجتماعی، شست و شوی دست ها و استفاده از ماسک به شدت توصیه می شود، اظهار داشت: علی رغم اینکه البرز به واسطه حجم بالای تردد، رشد جمعیت و تبادل جمعیتی با تهران تلفات ناشی از کرونای کمتری داشت اما باید از روند رو به رشد کرونا پیشگیری کرد.
 
شهبازی تصریح کرد: متاسفانه با توجه به شیب تند شویع کرونا در البرز ناچار هستیم برخی محدودیت ها را اعمال کنیم، البته توجه لازم را نسبت به تولید و صنوف خواهیم داشت اما مجبور به اعمال پیشنهادات سختگیرانه برای توقف شیوع کرونا هستیم.
 
استاندار البرز در خاتمه با اشاره به اینکه رئیس دانشگاه علوم پزشکی باید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی را در در دستور کار قرار دهد، خاطرنشان داشت: دانشگاه علوم پزشکی باید برنامه ریزی لازم را برای آماده باش روسای بیمارستان ها داشته باشد.
 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1651200
ارسال نظر
نظرات