شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:34 منتشر شده در مورخ: 1399/07/03 شناسه خبر: 1650587

دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور| مسابقات جوانان و نوجوانان با حضور 31 تیم برگزار شد

دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور| مسابقات جوانان و نوجوانان با حضور 31 تیم برگزار شد
مرحله نخست رقابتهای قهرمانی باشگاههای کشور نوجوانان و جوانان در بخش پسران برای اولین بار با حضور ۳۱تیم بعد از ۹ سال از صبح امروز (پنجشنبه) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اولین مرحله از مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور نوجوانان و جوانان پسر با حضور ۳۱ تیم (۱۱ تیم باشگاهی و ۲۰ هیات استانی) در مواد ۱۰ کیلومتر پیاده روی، ۵۰۰۰ متر، پرتاب وزنه،  پرش ارتفاع،  ۱۰۰ متر مقدماتی،  ۱۱۰ متر با مانع، 3000 متر با مانع، پرتاب چکش و پرش طول و سه ماده از ماده پنجگانه در نوبت صبح برگزار شد و نفرات برتر درهر ماده اعلام شدند. 

این رقابتها که بعد از تاخیری ۹ ساله بار دیگر از سر گرفته شده تا جوانان با انگیزه بالا در میادین حاضر شوند، عصر امروز با پیگیری در ۹ ماده و با معرفی تیم پیشتاز به پایان خواهد رسید. 
 
ورزشکاران در قالب تیم های باشگاهی پلیمر خلیج فارس خرم آباد،  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، عقاب نیرو هوایی، سلکتور، دانشگاه یزد، پاس قوامین، شهرداری گتوند خوزستان، خلیج فارس هرمزگان، تکنیک خراسان شمالی، مقاومت تهران، المپیک ۲۰۲۰ ملارد، هیات ایرانیان و استانهای سمنان، کرمان، فارس، بوشهر، آذربایجان غربی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، لرستان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، خراسان جنوبی، اصفهان، مرکزی، زنجان، مازندران، کردستان، کهگیلویه وبویراحمد، قزوین، قم و خراسان شمالی به مصاف یکدیگر رفتند. 
 
مرحله نخست این مسابقات در بخش دختران نیز صبح فردا (جمعه) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد. گفتنی است زمان برگزاری مرحله دوم و پایانی این رقابتها که قرار بوداز ۱۹ مهر ماه آغاز شود به دلیل برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون لغو و زمان برگزاری مرحله پایانی متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1650587
ارسال نظر
نظرات