شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 21:49 منتشر شده در مورخ: 1399/07/02 شناسه خبر: 1650379
فرمانده سپاه البرز:

یک هزار و 176 طرح بسیج سازندگی در البرز افتتاح می شود/ خودباوری مهم ترین دستاورد 8 سال دفاع مقدس

یک هزار و 176 طرح بسیج سازندگی در البرز افتتاح می شود/ خودباوری مهم ترین دستاورد 8 سال دفاع مقدس
سردار سید یوسف مولایی گفت: همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس، یک‌هزار و 176 طرح سازندگی در البرز افتتاح خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، فرمانده سپاه البرز عصر امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه اقتدار 40، گفت: دشمن 42 سال با طرحی جنگ های نیابتی، اطلاعاتی، روانی و هر جنگی که در ادبیات دنیا گنجانده شده است سعی در مقابله با انقلاب داشت اما دفاع مقدس به یکی از نمادهای مقاومت در تمام اعصار تبدیل شد.

سردار سید یوسف مولایی با اشاره به اینکه توان دفاعی، امنیتی، سازندگی، و مجاهدت رزمندگان از پازل های دفاع مقدس هستند، افزود: متاسفانه امروز ایثارگری جای خود را در جامعه ما به سوداگری داده است و این رویه یعنی عدم بازگشت به ارزش هایی که کشور را نگه داشته است.
 
وی خودباوری را از مهمترین ثمرات دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: امروز باید خودباوری را به  جامعه تزریق کرد چرا که دشمن با هجمه های سنگین علیه نسل جوان سعی در پیاده کردن اهداف خود دارد.
 
سردار مولایی به افتتاح 40 پروژه پیشرفت و آبادانی در دو روستای پلنگ آباد اشتهارد و نجم آباد نظرآباد اشاره و تصریح کرد: یک هزار و 176 طرح سازندگی شامل 46 طرح کشاورزی، 33 طرح آب و فاضلاب، 7 طرح سلامت، 106 طرح آموزشی،  534 طرح عمومی، 408 طرح فرهنگی، 44طرح ورزشی با اعتبار 46 میلیار تومان افتتاح می شود.
 
 
انتهای پیام/
https://new.dana.ir/1650379
ارسال نظر
نظرات