شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1399/07/02 شناسه خبر: 1650292
سردار باقرزاده:

مهمترین دستاورد دفاع مقدس حقایت جمهوری اسلامی است

مهمترین دستاورد دفاع مقدس حقایت جمهوری اسلامی است
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تبیین و تشریح ابعاد مختلف دفاع مقدس برای نسل جوان و آینده گفت: زنده نگه داشتن مجاهدت های دفاع مقدس یکی از رسالت های انقلابی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از غرفه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در نمایشگاه دستاوردهای ملی دفاع مقدس (اقتدار ۴۰)  ضمن تشکر از فعالیت های ارزشمند این سازمان در حوزه فعالیت های فرهنگی در سطح نیروهای مسلح، گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس این است که امروز برای جهان حقانیت جمهوری اسلامی ایران و باطل بودن صدام و افکار انحرافی و ناسیونالیستی حزب بعث عراق معلوم شده است.

وی اضافه کرد: در  دوران ۸ سال جنگ تحمیلی، ایثار و فداکاری انسانهای مؤمن و درندگی و ستمکاری دشمنان اسلام بر همگان آشکار شد.


سردار باقرزاده گفت: کارهایی از قبیل برگزاری یادواره و برپایی نمایشگاه همه در مسیر ذکر خدا است و اینکه ایثار، رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام را هرگز فراموش نکنیم.


وی در خصوص برپایی نمایشگاه اقتدار ۴۰ در باغ موزه دفاع مقدس گفت: این گونه نمایشگاه‌ها بخاطر قابلیت هایی که دارد می‌تواند چند بعدی باشد. هم سمعی و هم بصری و هم حجمی و می تواند ابعاد مختلفی از حماسه‌های دوران دفاع مقدس را تبیین کند.


وی خاطرنشان کرد: موزه دفاع مقدس مجموعه کارهای معماری و هنری دفاع مقدس ما است و نشان می‌دهدکه فلسفه و هنر در یک جهت قرار می گیرند تا بتوانند پیامی را به نسل جوان انتقال دهند.


فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مخاطبین نمایشگاه چهار گروه هستند و ما باید برای همه آنها مطلب داشته باشیم، افزود: گروه اول اهل باور و یقین هستند که عموم خانواده شهدا، فرماندهان، پیشکسوتان، رزمندگان و دلبستگان به دفاع مقدس را شامل می شود و باید یقینشان افزایش پیدا کند.


وی گروه دوم را نوجوانان و نونهالان خواند که (انقلاب و دفاع مقدس) را ندیده اند و باید تلاش شود که این گروه دریافت درستی از دفاع مقدس داشته باشند.


سردار باقرزاده گروه سوم را مترددین معرفی کرد و افزود: این ها افرادی هستند که به هر دلیلی تردیدی برایشان درباره حقانیت ایران اسلامی در دفاع مقدس بوجود آمده که برای این‌ها نیز باید موضوعات مختلف دفاع مقدس بیان و تبیین شود.


فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گروه چهارم را منکرین خواند و گفت: آنهایی که دفاع مقدس را انکار می کنند باید در برابرشان خاکریزی از استدلال برای دفاع داشته باشیم و این کار با برپایی نمایشگاه ها و موزه آرایی ها و آثار هنری و فرهنگی انجام می شود.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1650292
ارسال نظر
نظرات