شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:13 منتشر شده در مورخ: 1399/07/01 شناسه خبر: 1649889
صبح امروز؛

زنگ مقاومت و ایثار در مدارس کبودراهنگ نواخته شد

زنگ مقاومت و ایثار در مدارس کبودراهنگ نواخته شد
به مناسبت ۳۱شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت در مدارس شهرستان کبودراهنگ نواخته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و شروع هشت سال جنگ تحمیلی در آیینی نمادین زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان متوسطه دوم علامه حلی شهر کبودراهنگ با حضور امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان نواخته شد.

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به دانش آموزان و معلمان و تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت اظهار کرد:شهید حججی نمونه کاملی از یک جوان انقلابی است که امروز جوانان ما در این شهرستان ادامه دهندگان راه این شهید والامقام هستند.

وی با توجه به لزوم فراگیری علم و دانش و بصیرت دانش آموزان افزود: دیروز در میدان جنگ سخت و امروز در میدان جنگ نرم شما جوانان انقلابی و بسیجی هستید که میدان داری می کنید و دشمن از همت و تلاش شما در میدان های جنگ به ستوه آمده و به زودی به زانو در خواهد آمد.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ اضافه کرد: امروز نماد پیروزی حق علیه باطل در میدان مبارزه با استبداد در کنار کاخ سفید نمایان است و تمثال شهید سلیمانی و فریاد مرگ بر آمریکا در این کشور گواه این ادعاست.

باقری با اشاره به سخنرانی سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:ما قصاص و انتقام خون پاک شهید سلیمانی را از عاملین اصلی این جنایت خواهیم گرفت و دشمنان بدانند که در انتقام سخت تمامی همپیمانان استکبار جهانی مورد خشم ملت ایران قرار خواهند گرفت.

در پایان این مراسم ضمن قرائت میثاق نامه زنگ ایثار و مقاومت توسط یکی از فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس استان همدان سرهنگ عسگر مجیدی نواخته شد.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1649889
ارسال نظر
نظرات