شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649512
رئیس پلیس راهور فاتب:

امکان ترخیص خودروها از طریق دفاتر پلیس ۱۰+ فراهم شد

امکان ترخیص خودروها از طریق  دفاتر پلیس ۱۰+ فراهم شد
رئیس پلیس راهور فاتب گفت: از اول مهرماه ترخیص خودروها از طریق دفاتر پلیس ۱۰+ انجام می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه مالکان به مراکز اجرائیات نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد حسین حمیدی با اعلام خبر ترخیص خودروها از طریق دفاتر پلیس 10+ اظهار کرد: همشهریان و رانندگان تهرانی که خودروی آنها توقیف شده، از روز اول مهر ماه برای تحویل خودروی خود دیگر نیازی نیست به پارکینگها و مراکز اجرائیات مراجعه کنند و می‌توانند از طریق مراکز پلیس 10+ برای این کار اقدام کنند.

رئیس پلیس راهور فاتب افزود: پس از توقیف وسیله‌نقلیه، قبض سفید پارکینگ توسط مأمور توقیف‌کننده تحویل متصرف یا مالک می‌شود که در این مرحله متصرف/مالک باید با در دست داشتن مدارک (قبض سفید پارکینگ، سند یا کارت صورت وضعیت خلافی به همراه فیش پرداخت، کارت شناسایی معتبر، گواهینامه متصرف) به یکی از دفاتر پلیس 10+ مراجعه کند، در ادامه مدارک وی اسکن شده و اقدام به ثبت درخواست ترخیص می‌کند.

وی تصریح کرد: پرونده ثبت درخواست شده از طریق سامانه پارکینگ دفاتر پلیس 10+ (حاوی مدارک اسکن شده) برای کاربران اداره اجرائیات راهور فاتب ارسال و پس از بررسی مدارک، پیامک ترخیص یا عدم ترخیص برای متصرف/مالک ارسال می‌شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: در صورتیکه پرونده ارسالی از نظر کارشناسان اداره اجرائیات راهور فاتب مورد تأیید باشد، پیامک حاوی مبلغ فیش پرداختی پارکینگ و جرثقیل برای متصرف/مالک ارسال می‌شود و پس از پرداخت آن برای تحویل وسیله‌نقلیه به پارکینگ مراجعه می‌کند.

حمیدی خاطرنشان کرد: در صورت ناقص بودن مدارک، پیامک مراجعه حضوری به اداره اجرائیات راهور برای متصرف/مالک به منظور تکمیل مدارک و رفع نقص ارسال شده تا پس از آن اقدام به ترخیص و تحویل گرفتن وسیله‌نقلیه شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ متذکر شد:  لازم به ذکر است حدود 85 درصد از ثبت درخواست ترخیص الکترونیکی از طریق دفاتر پلیس 10+ و مابقی آن با دلایل کسری مدارک عودت و به صورت حضوری انجام می‌شود.

انتهای پیام/ا

منبع: تسنیم

 

https://new.dana.ir/1649512
ارسال نظر
نظرات