شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649348
امام‌جمعه ملایر:

دفاع مقدس، امروز در عرصه اقتصادی است/وحدت ملی حول محور ولایت، شاه‌کلید موفقیت کشور

دفاع مقدس، امروز در عرصه اقتصادی است/وحدت ملی حول محور ولایت، شاه‌کلید موفقیت کشور
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر برقراری گفت: شاه‌کلید موفقیت کشور دیروز و امروز و آینده وحدت ملی حول محور ولایت‌فقیه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر برقراری، امام‌جمعه ملایر در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با تبریک فرار رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ انقلاب جلوی چشم همه ملت و مسئولین است.

وی با اشاره به مهم‌ترین ثمرات دوران جنگ تحمیلی بیان کرد: دفاع مقدس ثابت کرد که در هنگام هجمه ظالمانه و مستبدانه بر یک ملت، احساس تکلیف و توجه به ندای رهبری می‌تواند راه گشای کار باشد.

امام‌جمعه ملایر افزود: در دوران دفاع مقدس مردم ایران در میدان مقاومت دست وحدت و همدلی به هم دادند و در مقابل ظالمان ایستادگی کرده و پیروز شدند.

وی گفت: دفاع مقدس به ما نشان داد که هیچ دست چدنی نمی‌تواند در کشور نفوذ پیدا کند، به‌شرط اینکه ما حول محور ولایت‌فقیه جمع‌شویم و با وحدت اهل مقاومت و ایستادگی باشیم.

حجت‌الاسلام برقراری ازخودگذشتگی و ایثار را از ویژگی‌های بارز دوران دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: دفاع مقدس یعنی دفاع از ارزش‌ها، تمامیت ارزی، مرزها و امنیت کشور با نیت خدایی که ما ثمره این امر رسیدن به آرامش و آسایش ملت است.

وی بابیان اینکه جنگ امروز تمام‌شده اما مبارزه همچنان باقی است، تصریح کرد: امروز هم اگر بخواهیم در این تحریم‌ها و تهدیدهای اقتصادی دشمن پیروز شویم باید همان اسوه و الگوی دفاع مقدس را مدنظر قرار دهیم.

امام‌جمعه ملایر دفاع مقدس امروز را توجه دستورالعمل‌های رهبری در مسئله اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: اگر ما روزگاری جنگ مقاومتی داشتیم و پیروز شدیم امروز هم باید در اقتصاد مقاومتی با تمام توان و با وحدت و همدلی مقاومت کنیم.

وی افزود: کشور ما دارای شرایط خاص و منابع غنی دارد و می‌تواند آحاد ملت را از مشکلات فشارهای دشمنان حفظ کند و لازمه آن اتحاد مردم و مسئولین است.

حجت‌الاسلام برقراری تأکید کرد: همه ارکان و مردم و مسئولین امروز باید دست‌به‌دست هم دهند و دفاع مقدس اقتصادی و فرهنگی را به نمایش بگذارند تا جهان شاهد پیروزی ایران اسلامی در این دو عرصه باشد.

وی بابیان اینکه این راه وحدت و همدلی همراه حرف اول را می‌زند، عنوان کرد: از دلایل هم پیروزی در دفاع مقدس وحدت حول محور ولایت‌فقیه بود و امروز هم همان وحدت همچنان باید ادامه داشته باشد.

امام‌جمعه ملایر گفت: ما باید از این رمز موفقیت به نحو احسن استفاده کنیم و حرف ولی‌فقیه زمین بماند و شاه‌کلید موفقیت کشور دیروز و امروز و آینده وحدت ملی حول محور ولایت‌فقیه است.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1649348
ارسال نظر
نظرات