شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649333
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین:

بازگشت به کار کارکنان عوارضی قزوین قطعی است

بازگشت به کار کارکنان عوارضی قزوین قطعی است
لطف‌الله سیاهکلی، رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: پیگیری حل مشکلات کارکنان عوارضی قزوین هم‌اکنون روند قانونی خود را طی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین، موضوع طرح ملی الکترونیکی شدن ایستگاه‌های عوارضی آزادراه‌ها و به دنبال آن ایجاد مشکلات فراوان برای کارگران این بخش، موضوع چندان تازه‌ای نیست.

با الکترونیکی شدن ایستگاه‌های عوارضی بخش دولتی کشور، عده‌ای از پرسنل این بخش جذب سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شده و عده‌ای دیگر نیز در بلاتکلیفی هستند و چندین نوبت مراجعات دسته‌جمعی مختلفی مقابل دستگاه‌های اجرایی داشته‌ و از مسئولین درخواست کرده‌اند که نسبت به حل مشکلات آنان اقدام کنند که البته برای پیگیری حل مشکلات کارکنان عوارضی قزوین وعده‌هایی از سوی مسئولان داده شده است.

لطف‌الله سیاهکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به آخرین وضعیت کارکنان عوارضی قزوین اظهار کرد: در سفر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجۀ کشور به استان و با دستور وی، بودجۀ این کارکنان تأمین شده و بر این اساس، کارکنان باید به کار خود باز گردند و حقوق و مزایای خود را دریافت کنند.

حل مشکلات کارکنان عوارضی قزوین، نیازمند زمان است


وی افزود: هرچند برای پیگیری و حل مشکل کارکنان عوارضی قزوین از سوی نوبخت قول مساعد داده شده و این به معنای تحقق حل مشکلات کارکنان است؛ اما باید در نظرگرفت که تحقق این امر نیازمند زمان است و این گونه نیست که این کارکنان بلافاصله به شغل خود بازگردند.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین بیان کرد: باید مراحل قانونی برای وعده‌های نوبخت و روند اداری در بخش‌های مختلف صورت بگیرد؛ موضوع کارکنان عوارضی هم‌اکنون روند قانونی خود را طی می‌کند.

سیاهکلی به نوع بکارگیری کارکنان عوارضی قزوین اشاره و اضافه کرد: نوع به کارگیری این کارکنان باید توسط ادارۀ متبوع آنها مشخص شود و این اداره براساس تشخیص خود این کارکنان را به کار بگیرد ،اما در حالت کلی می‌توان گفت که بازگشت این کارکنان به کار قطعی است.

وی در پایان یادآور شد: موضوع اصلی مشکلات کارکنان عوارضی قزوین مربوط به بودجه و به کارگیری آنها بود که حل این مشکل را رئیس سازمان برنامه و بودجۀ کشور به عهده گرفت.

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1649333
ارسال نظر
نظرات