شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 18:45 منتشر شده در مورخ: 1399/06/29 شناسه خبر: 1648770

«ریحانه» از امشب در آی‌فیلم

«ریحانه» از امشب در آی‌فیلم
پخش مجموعه تلویزیونی «ریحانه» با بازی زیبا بروفه و به کارگردانی سیروس مقدم از امشب در کانال فارسی آی‌فیلم آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نمایش مجموعه «ریحانه» که در سال ۱۳۸۴ ساخته شده است، از امشب در آی‌فیلم، از سر گرفته می‌شود.

«ریحانه» داستان زندگی دختری به همین نام  را روایت می‌کند که ناگهان پی می‌برد از نظر پیشینه خانوادگی آن چیزی نیست که تاکنون زندگی کرده است. خانواده‌ای که به فرش‌فروشی اشتغال دارند، از کاشان به تهران مهاجرت می‌کنند. پدر در کشاکش مبارزات با رضاخان به شهادت می‌رسد و مادر، کارگاه فرش‌بافی را توسعه داده و تنها فرزندش را به عقد امجد که فرزندخوانده اوست در می‌آورد. حاصل زندگی آنها اکرم و منصور و ناصر هستند که هر کدام در حوادثی دیدنی، قصه را پیش می‌برند. با وضعیت نابه‌سامان بازار فرش و سوء مدیریت امجد و منصور، کارگاه رو به ورشکستگی می‌رود و.....

علاوه بر زیبا بروفه، حسن پورشیرازی، رؤیا تیموریان، پیام صابری، افسر اسدی، حسین سحرخیز، مرجان محتشم، نیکو خردمند، نگار فروزنده، عنایت بخشی، ایرج نوذری، صالح میرزاآقایی، زهره فکور صبور، نعیمه نظام‌دوست، کاوه سماک‌باشی و سیما مطلبی در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

مجموعه «ریحانه»  محصول شبکه سه سیماست که احمد شهرابی فراهانی تهیه کرده است. این سریال در 26 قسمت هر شب ساعت ۲۲ پخش می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند تکرار سریال را در دو نوبت در ساعت‌های ۶ صبح و ۲ بعدازظهر دنبال کنند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1648770
ارسال نظر
نظرات