شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 10:25 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647305
نماینده مردم بیرجند مطرح کرد؛

لزوم نگاه ویژه در تخصیص اعتبارات آبخیزداری به خراسان جنوبی

لزوم نگاه ویژه در تخصیص اعتبارات آبخیزداری به خراسان جنوبی
خسروی گفت: در تمام دهگردشی‌ها مردم از موضوعات منابع‌طبیعی گلایه‌هایی دارند که باید هرچه سریع‌تر رسیدگی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، اعضای مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی شب‌گذشته با مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و در خصوص مشکلات و ظرفیت‌های منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت‌وگو کردند.

حسین خسروی رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور و استان گفت: سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور نگاه ویژه در حوزه اعتبارات به استان داشته و ان‌شاءالله این نگاه ویژه ادامه داشته باشد.

وی با تأکید بر پراکندگی، مرزی‌بودن، خشکسالی چندین ساله و وسعت خراسان جنوبی عنوان کرد: اختصاص اعتبارات حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری نیازمند نگاه ویژه است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، خواستار برنامه‌ریزی و اعتبار برای احداث سدها و بندهای خاکی و جلوگیری از هدررفت روان‌آب‌ها شد.

خسروی در ادامه به مشکلات روستائیان استان در حوزه منابع طبیعی اشاره کرد و گفت: با تمام اقدامات انجام شده، در تمام دهگردشی‌ها مردم از موضوعات منابع‌طبیعی گلایه‌هایی دارند که می‌بایست هرچه سریع‌تر رسیدگی شود.

در این دیدار سایر نمایندگان استان به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی نیز گزارشی از فعالیت‌ها و مشکلات حوزه کاری خود ارائه کرد.

در پایان رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با ارائه گزارشی از سیاست‌ها، برنامه‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده،  قول مساعد برای اختصاص اعتبار ویژه و راهکارهای خوب برای حل مشکلات حوزه منابع طبیعی ارائه کرد.

انتهای پیام/

  • 0
  • 0
  • خسروی
https://new.dana.ir/1647305
ارسال نظر
نظرات