شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1399/06/22 شناسه خبر: 1646272

رضایی: ترانسفرمارکت بی‌قاعده و قانون شده است/ قانون منع جذب خارجی‌ها نمی‌تواند ادامه‌دار باشد

رضایی: ترانسفرمارکت بی‌قاعده و قانون شده است/ قانون منع جذب خارجی‌ها نمی‌تواند ادامه‌دار باشد
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازار نقل و انتقالات از هر معادله‌ای خارج شده و هیچ محاسبه و ملاک و معیاری وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رحمان رضایی در خصوص نقل و انتقلات ذوب‌آهن اظهار داشت: چند روزی است که قرارداد بسته‌ام با توجه به ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی شرایط خاصی در بازار نقل و انتقالات حاکم شده، قرارداد بستن مشکل شده، تیم‌هایی که بودجه زیاد دارند هزینه‌های سنگین می‌کنند و به بازار نقل و انتقالات اشراف پیدا کردند. ‌یکسری تیم‌های دولتی هم هرینه محدود و توان کمتری دارند، در جدال نابرابری قرار گرفته‌‌اند. با این حال من چند روز است که لیستم را داده‌ام و امیدوارم به کمک مدیران باشگاه بتوانیم هر چه سریعتر بتوانیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد بازیکنان جذب شده عنوان کرد:‌ شهاب گردان، میلاد جهانی  و سیدمحمد قریشی را جذب کردیم، سه چهار بازیکن دیگر هم در لیست داریم. امیدوارم هر چه سریعتر بتوانم تیم را ببندم و تمرینات را شروع کنم.

وی در مورد افزایش بیش از حد قیمت‌ها در بازار نقل و انتقالات گفت: از هر معادله‌ای خارج شده و هیچ محاسبه و ملاک و معیاری وجود ندارد. بازیکنانی که 500 تا 700 میلیون تومانی الان مبالغ سنگینی مانند سه چهار میلیارد پیشنهاد می‌کنند، تیم‌هایی که قوی‌تر هستند بازیکنان را به راحتی جذب می‌کنند. باشگاه، هیات مدیره و کارخانه ما شرایط و ضوابط خاصی دارد. باید طبق چارچوب کار کنیم. امیدوارم بتوانیم به اهداف‌مان برسیم.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد منع جذب بازیکن و مربی خارجی تصریح کرد: این قانون از یک طرف خوب است چون از نیروهای داخلی استفاده و باعث استفاده بهینه از بازیکنان موجود در کشور می‌شود. اما از طرفی ما باید سطح لیگ‌مان را بالا ببریم. در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین بازی‌های بین‌المللی شرکت می‌کنیم در سال‌های گذشته یکسری بازیکن باکیفیت خارجی که معدود و انگشت‌شمار بودند به ایران آمدند و مربیان خارجی بودند که توانستند از نظر کیفی به فوتبال ما کمک کنند. این‌ها را باید مد نظر داشته باشیم.

وی در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی افزود: این قانون نمی‌تواند ادامه‌دار باشد. اگر هم ادامه داشته باشد؛ 50 درصد خوب است و 50 درصد از نظر کیفی برای ما خوب نیست. امیدوارم قانونی بگذارند که محدودیت‌ها برداشته شود. البته بازیکنان و مربیان جوان داخلی چه در مقطع ملی و چه باشگاهی خوب کار می‌کنند و جواب می‌دهند. این قانون راهی است که می‌توانیم از پتانسیل و ظرفیت داخلی استفاده کنیم و ان‌ها بیشتر دیده می‌شوند. امیدوارم همه این‌ها به نفع فوتبال ما باشد.

 

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1646272
ارسال نظر
نظرات