شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636198

امیرمحمد یزدانی: سعی کرده‌ام خودم باشم/ هدفم طلای المپیک است

امیرمحمد یزدانی: سعی کرده‌ام خودم باشم/ هدفم طلای المپیک است
کشتی‌گیر جویباری آزاد گفت: هدف من از کشتی و دنبال کردن آن رسیدن به عالی ترین سطح یعنی کسب مدال طلای المپیک است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر محمد یزدانی کشتی گیر آزادکار وزن 65 کیلوگرم متولد هشتم مهر سال 1379 است. وی در خصوص علاقمندی خود و ورودش به این رشته گفت: پدر من مربی کشتی بود و هنگامی که همراه پدرم به باشگاه می رفتم به کشتی علاقمند شدم و تصمیم گرفتم که وارد این رشته شوم.

یزدانی در مورد مربی سازنده خود گفت: تاثیرگذارترین مربی من که به آمادگی و رشدم بسیار کمک کرد آقای فرامرز بوداغی بود که از او بسیار سپاسگزارم. در حال حاضر نیز زیرنظر فرشید قبادی به تمرینات خود ادامه می دهم.
وی ادامه داد: تا کنون توانسته ام مدال نقره رقابت های نوجوانان جهان در سال 2015 و مدال نقره امیدهای آسیا در سال 2019 را کسب کنم.
این قهرمان جویباری تاکید کرد: همیشه سعی کرده ام خودم باشم و تنها به هدفم فکر کنم. هدف من از کشتی و دنبال کردن آن رسیدن به عالی ترین سطح یعنی کسب مدال طلای المپیک است و تمام تلاشم را برای این کار خواهم کرد.
وی افزود: فعلا در شرایط کرونا تمرینات حضوری دچار خلل شده است و تمرینات به صورت مجازی زیر نظر آقایان غلامرضا محمدی و ابراهیم مهربان انجام می شود. همچنین من به همراه خواهرم که او نیز کشتی گیر و قهرمان است به طور جدی تمرینات خود را دنبال می کنیم.
 
 
انتهای پیام
https://new.dana.ir/1636198
ارسال نظر
نظرات