شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:06 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636130

شعبانی: تنها منبع درآمد کشتی‌گیران از لیگ است/ تعطیلی لیگ اصلا منطقی نیست

شعبانی: تنها منبع درآمد کشتی‌گیران از لیگ است/ تعطیلی لیگ اصلا منطقی نیست
ملی پوش کشتی آزاد در مسابقات جهانی 2019 گفت: امیدوارم با تدابیر فدراسیون هر چه زودتر لیگ شروع شود و کشتی گیران هم بهره آن را ببرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی شعبانی در گفت و گو با روابط عمومی سازمان لیگ کشتی در رابطه با اهمیت برگزاری لیگ برای کشتی گیران اظهار داشت: تنها منبع درآمد کشتی گیران از لیگ است. اگر لیگ هم برگزار نشود، یعنی ما هیچ درآمدی نداریم و کشتی گیران باید در این فاصله دو ساله از جیب بخورند که اصلا شدنی نیست. امیدوارم با تدابیر فدراسیون هر چه زودتر لیگ شروع شود و کشتی گیران هم بهره آن را ببرند.

 
وی افزود: از نظر فنی هم عدم برگزاری لیگ ضربه بزرگی به کشتی می زند. اگر چند ماه دیگر هم مسابقات را آغاز کنیم، حدود یک سال بین رقابت ها فاصله می افتد که اصلا منطقی نیست. این فاصله یک ساله حتی کار را برای بازگشت کشتی گیران قدر هم سخت می کند. کشتی گیر باید دائما در تمرین و مسابقه باشد، اما تعطیلی شرایطی که کرونا به وجود آورده، به سود کشتی نیست. البته کادرفنی تیم ملی و فدراسیون به ما برنامه تمرینی دادند، اما کشتی گرفتن روی تشک متفاوت است. 
 
دارنده مدال برنز مسابقات امیدهای جهان در سال 2018 در پایان گفت: انشالله که تلاش های آقای دبیر و دیگر مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ جواب دهد و هر چه زودتر شاهد برگزاری لیگ با رعایت پروتکل های بهداشتی باشیم. بازهم تاکید می کنم تنها درآمد ما از همین راه است و اگر لیگ تعطیل شود، هیچ درآمدی نداریم.
 
 
انتهای پیام
https://new.dana.ir/1636130
ارسال نظر
نظرات