شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635148
شاعر یزدی:

رزمایش کمک مومنانه تابلوی بلوغ اجتماعی ملت ایران است

رزمایش کمک مومنانه تابلوی بلوغ اجتماعی ملت ایران است
عالیه مهرابی گفت: حضور پررنگ مردم در جهت کمک رسانی به خانواده‌های آسیب دیده، تابلوی زیبای انسانیت، شرافت، مهر و بلوغ اجتماعی ملت ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عالیه مهرابی شاعر یزدی در گفتگو با خبرنگار یزد رسا؛ با اشاره به رزمایش کمک مومنانه گفت: رزمایش کمک مومنانه، رزمایش مهر است،  رزمایشی برای بهتر زیستن و عاشقاته زیستن  که در جامعه ای که شیعبان علی زندگی می‌کنند جز این انتظار نمیرود .

وی ادامه داد: خوشبختانه مردم ما مردم نجیب و ثروتمندی هستند. ثروتمند از این نظر که خدا به آنها قدرت بخشیدن داده است. این ثروت بزرگی است که خدا به مردم ما ارزانی داشته  است.

این فعال فرهنگی استان یزد گفت: حضور پررنگ مردم در هیئت‌های مذهبی در جهت کمک رسانی به خانواده‌های آسیب دیده در شرایط کرونا، تابلوی زیبای انسانیت، شرافت، مهر و بلوغ اجتماعی مردم ایران اسلامی است.

مهرابی ادامه داد: بسیجییان در این عرصه سنگ تمام گذاشتند. همان بسیجی که یک روز در خط مقدم میدان مین را پاکسازی می‌کرد امروز در سنگر مواسات و همدلی، گرد غم را از چهره شهر پاک می‌کند.

وی گفت: همزمان رزمایش کمک مومنانه پویش به رسم مهر یکی از پویش‌هایی بود که در آغازین روزهای این رزمایش بین هنرمندان جریان گرفت و هنرمندان، هنر همدلی خود را نشان دادند. کوله بار نان و محبت علی(ع) که شبانگاهان چشم خانه‌ها را روشن میکرد هنوز اینجاست و یاران علی(ع) کم نیستند.

انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1635148
ارسال نظر
نظرات