شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 19:03 منتشر شده در مورخ: 1399/05/17 شناسه خبر: 1634798
در گفت و گو با دانا؛

ماه چهره تا آخرین لحظه، شاد بود، می خندید و امیدوار بود

ماه چهره تا آخرین لحظه، شاد بود، می خندید و امیدوار بود
سعید ناظمی، شوهر خواهر «ماه چهره خلیلی» با اعلام این نکته که ماه چهره یک سال درگیر بیماری سرطان بود، گفت: ماه چهره همیشه با امید زندگی می کرد و برنامه های زیادی برای پسر 6 ساله اش «پرواز» داشت؛ ولی متاسفانه نشد. او تا آخرین لحظه، شاد بود، می خندید و امیدوار بود.

سعید ناظمی، شوهر خواهر «ماه چهره خلیلی» در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص این واقعه تلخ گفت: خانم خلیلی یک سال درگیر سرطان بودند و با آن می جنگیدند و ما به ایشون پیشنهاد دادیم تا برای ادامه درمان به لندن پیش پدر و مادرشون بروند. واقعا در این یک سال با این بیماری مبارزه می کرد و شاید خیلی ها از این موضوع اطلاعی نداشتند.

ناظمی ادامه داد: تا دیشب هم حالشون خیلی وخیم نبوده؛ ولی به گفته پدر و مادرشون، امروز صبح، یکدفعه حال جسمیشون بهم می خورد و متاسفانه به رحمت خدا می روند. در این روزهای آخر متاسفانه بیماری پیشرفت کرده بود و کبد، لوزالمعده و دیگر اعضای بدنش را درگیر کرده بود.

سعید ناظمی با گریه و نارحتی افزود: چون من خودم قبلا درگیر همین بیماری شده بودم خیلی سعی کردم به ایشون امید بدم (با گریه) ولی متاسفانه ماه چهره رو از دست دادیم. خانم خلیلی خیلی امیدوار بود و همیشه با امید زندگی می کرد و برنامه های زیادی برای پسر 6 ساله اش «پرواز» داشت؛ ولی متاسفانه نشد. ماه جهره تا آخرین لحظه، شاد بود، می خندید و امیدوار بود ولی بالاخره باید تسلیم قسمت باشیم. حتما خدا حکمتی در این ماجرا داشته است.

ماه چهره خلیلی، بازیگر سینما و تلویزیون، دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان و نوهٔ دختریِ پروین سلیمانی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بود. وی در سریال های معروفی همچون مختارنامه، در چشم باد، کلاه پهلوی و گذر از رنج ها به ایفای نقش پرداخته بود.

سرویس فرهنگی خبرگزاری «دانا» درگذشت این بازیگر را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت عرض می کند. 

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1634798
ارسال نظر
نظرات