شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 16:32 منتشر شده در مورخ: 1399/05/17 شناسه خبر: 1634779
مسئول مرکز مدیریت راه های کشور:

محدویت تردد در جاده چالوس لغو شد/ رشد ۲۶ درصدی سفرها از پایتخت

محدویت تردد در جاده چالوس لغو شد/ رشد ۲۶ درصدی سفرها از پایتخت
مسئول مرکز مدیریت راه های کشور گفت: از روز گذشته شاهد افزایش حجم ترافیک در جاده های کل کشور هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محرابی نیا مسئول مرکز مدیریت راه های کشور در گفت‌وگویی با بیان اینکه هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل محدوده‌های بیلقان، سرودار، زینه، پل خواب و محورهای گرماب تا نسا شاهد ترافیک سنگین هستیم, گفت: همچنین ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال حد فاصل گیلاوند ترافیک نیمه سنگین داریم.

او ادامه داد: هنوز شاهد ترافیک برگشت برای مسافران شهرهای شمال کشور در مسیرهای شمال به جنوب کشور شاهد نیستیم.

مسئول مرکز مدیریت راه های کشور تصریح کرد: در آزادراه تهران_قم و آزادراه قزوین_رشت در مسیرهای رفت و برگشت را شاهد ترافیک روان از خودروها هستیم.

محرابی نیا بیان کرد: ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران-کرج، کرج_ قزوین شاهد هستیم و محدوده های گرمدره_پل فردیس_مهرویلا و گلدشت شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

او با بیان اینکه برخی از محدودیت هاب تردد در جاده چالوس لغو شده است, گفت: تا این لحظه با توجه به کم بودن حجم ترافیک و روان ترد ها به ویژه در محور چالوس پلیس محدودیت‌هایی را که قرار بود برای در این روزها اعمال کند تا این لحظه لغو کرده اما بلافاصله بعد از آنکه ترافیک ایجاد شد مجدداً محدودیت‌هایی را اعمال خواهد کرد.

محرابی نیا اظهار کرد: خوشبختانه پدیده جوی خاصی در شهرهای شمالی کشور وجود ندارد که دید مسافران را با مشکل مواجه کند.

مسئول مرکز مدیریت راه های کشور همچنین در مورد میزان آمار تردد در محورهای کشور هم گفت: در محور تهران در روزهای پانزدهم  و شانزدهم ۲۶ درصد افزایش تردد محور کرج_چالوس ۱۵ نسبت به شانزدهم ۱۲ درصد افزایش و محور تهران_ قائمشهر در پانزدهم و شانزدهم ۳۰ درصد افزایش داشته است.

او تصریح کرد: همچنین محور آزادراه قزوین رشت در روزهای پانزدهم و شانزدهم ۳۵ درصد افزایش داشته است.

محرابی نیا حجم تردد کل کشور را افزایشی دانست و گفت: میزان تردد در کشور در روزهای پانزدهم نسبت به ۱۶ ۹.۸ درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/ا

https://new.dana.ir/1634779
ارسال نظر
نظرات