شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:06 منتشر شده در مورخ: 1399/05/16 شناسه خبر: 1634538
دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر استان قزوین:

خبرنگاران بدون نگاه سیاسی اشخاص را نقد کنند

خبرنگاران بدون نگاه سیاسی اشخاص را نقد کنند
محسن حق‌شناس،دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر استان قزوین گفت: رسالت یک خبرنگار، موشکافی و بیان جریانات حق بوده که خوشبختانه این هنری است که خبرنگاران مجموعه صبح قزوین به خوبی به آن عمل کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ محسن حق‌شناس با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین با تبریک به مناسبت روز خبرنگار  اظهار کرد: آرامشی که در استان داریم حاصل زحمات خبرنگاران راسخ و عدالت‌خواه است؛ خوشا به حال خبرنگارانی که از قلم خود در مسیر درست استفاده می‌کنند.

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر استان قزوین افزود: یکی از موضوعاتی که در حوزه مدیریت اسلامی از آن الگو می‌گیریم؛ این است که در دین مبین اسلام شخص نقد نمی‌شود بلکه انتقاد از کار و عمل صورت می‌گیرد.

وی بیان کرد: این موضوع بسیار حائز اهمیت است که ما افراد را به واسطه کارشان نقد کنیم؛ چراکه انتقاد یک موضوع بسیار جدی است و باید وجود داشته باشد و اگر کسی انتقادپذیر نباشد پس از مدتی به غرور مبتلا شده و یا از پیشرفت و تعالی باز می‌ماند؛ اما در اسلام عملکرد افراد مورد نقد قرار می‌گیرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه کار خوب باید تمجید و کار اشتباه نقد شود، ادامه داد: درود بر حوزه خبری و خبرنگاری که بدون اغماض و نگاه سیاسی اشخاص را نقد می‌کند؛ حتی اگر شخص موردنظر به لحاظ ویژگی‌های رفتاری و سیاسی موافق آنها نباشد.

حق‌شناس گفت: یکی از خبرگزاری‌هایی که در این شرایط اقتصادی در زمینه انعکاس مشکلات جامعه فعال بوده و شعار عدالت‌خواهی سرداده مجموعه خبری صبح قزوین است که جای تقدیر دارد و باید به این مواضع شجاعانه، دقیق و منطقی سر تعظیم فرود آورد.

وی در پایان گفت: رسالت یک خبرنگار، موشکافی و بیان جریانات حق است که خوشبختانه این هنری است که خبرنگاران مجموعه صبح قزوین به خوبی به آن عمل کردند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1634538
ارسال نظر
نظرات