شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633937
گزارشی از مشکلات یک روستا؛

فرکانس روستاهای هزارجریب گلوگاه روی موج تشنگی/ آقای استاندار اینجا خبری از تدبیر نیست+فیلم

فرکانس روستاهای هزارجریب گلوگاه روی موج تشنگی/ آقای استاندار اینجا خبری از تدبیر نیست+فیلم
روستاهای مناطق هزارجریب شهرستان گلوگاه سالهاست با مشکل کمبود آب آشامیدنی رو به رو هستند و انگار برای مسئولان مهم نیست که مردم در طول 24 ساعت تنها حدود دو ساعت آب شرب دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، در راستای بررسی‌های میدانی و تهیه گزارش از مناطق محروم سری به برخی روستاهای شهرستان گلوگاه واقع در شرق استان مازندران، از جمله چینه پارچ، کٌلِکَت و دِهی در مناطق کوهستانی زدیم.

روستاهای مناطق هزارجریب شهرستان گلوگاه سالهاست با مشکل کمبود آب آشامیدنی رو به رو هستند و با مشکلات دیگر دست و پنجه نرم می کنند.

به گفته اهالی روستا مسئولان در سال های اخیر فقط وعده دادند و از عمل و تدبیر! خبری نیست و حتی یک مسئول نیامده تا مشکلات متعدد این روستاها را حل کند.

مردم در طول روز تنها حدود دو ساعت آب شرب دارند و باید در این دو ساعت ذخیره سازی برای روز بعد را داشته باشند. کدام مسئول حاضر هست به این شیوه از آب شرب بهره مند باشد.

مردم روستا می گویند بارها نامه نگاری شده حتی خواهش و التماس! کردیم اما کسی به داد ما نمی رسد و فقط وعده شنیدیم و انگار برای مسئولان که فقط شعار می دهند مهم نیستیم.

مشکل آب شرب گلوگاه
https://new.dana.ir/1633937
ارسال نظر
نظرات