شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633374
کارگردان مازندرانی به پویش "کمک مومنانه" پیوست؛

کمک مومنانه به حرکت بزرگ و تاریخی تبدیل شد/ لزوم ادامه حماسه‌آفرینی مردم در رزمایش همدلی

کمک مومنانه به حرکت بزرگ و تاریخی تبدیل شد/ لزوم ادامه حماسه‌آفرینی مردم در رزمایش همدلی
سیداحمد متولیان بر لزوم ادامه‌دار شدن رزمایش کمک مومنانه برای توجه به نیازمندان تاکید کرد و گفت: این رزمایش به حرکت بزرگ و تاریخی تبدیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیداحمد متولیان در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به اینکه رزمایش کمک مومنانه نقش مهمی برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا داشت، اظهارکرد: باتوجه به اینکه بیماری کرونا موجب شده بود تا برخی از خانواده‌ها از نظر اقتصادی دچار مشکل شوند، دستوری که مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد رزمایش کمک مومنانه داشتند توانست کمک خوبی به خانوارهای آسیب دیده باشد.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به‌عنوان دیده‌بان جهانی به مسائل مختلف نگاه وسیع‌تری نسبت به دیگران دارند که پیشنهاد رزمایش کمک مومنانه هم از ابدعات ایشان بود و البته سپاه پاسداران نقش موثری در عملیاتی کردن این توصیه داشتند و همچنین مردم ایران در مرحله نخست سربلند از آن بیرون آمدند.

این کارگردان و فیلمنامه نویس با بیان اینکه کمک به همنوع از شیوه انبیا و ائمه اطهار است، تصریح کرد: کمک مومنانه به حرکت بزرگی تبدیل شده که قابل ستایش است و شاید در آینده تاثیرات آن بیشتر مشخص شود.

متولیان تاکید کرد: بیماری کرونا زندگی بسیاری از افراد را مختل کرده و اگر رزمایش کمک مومنانه ادامه پیدا کند نشان دهنده عمل شدن به یکی از ویژگی‌های حکومت اسلامی است که به نیازمندان توجه جدی دارد.

وی یادآور شد: بنده به پویش "کمک مومنانه" می‌پیوندم چراکه این کار را کمترین قدم برای نقش‌آفرینی در این رزمایش است و همچنین از همه مردم به‌ویژه هنرمندان دعوت می‌کنم تا به این پویش بپیوندند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1633374
ارسال نظر
نظرات