شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633335
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای:

خبر پلمپ مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بروجن صحت ندارد/ انجام خدمات اداری و آموزشی با رعایت موازین بهداشتی

خبر پلمپ مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بروجن صحت ندارد/ انجام خدمات اداری و آموزشی با رعایت موازین بهداشتی
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان بروجن گفت: خبر پلمپ این مرکز صحت نداشته و تنها سه مجموعه آموزشی و کارگاهی پس از دریافت اخطاریه بهداشتی با ممنوعیت فعالیت روبرو شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پرویز صادقی‌فرد در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ گفت: تمامی آموزش‌های مهارتی و برگزاری آزمون‌های آنلاین با رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در حال انجام است.

وی در واکنش به انتشار خبر پلمپ این مرکز آموزشی و مهارتی افزود: روز پنج‌شنبه سالن‌های آزمون و دو کارگاه آموزشی از سوی شبکه بهداشت و درمان ضمن دریافت اخطاریه بهداشتی با ممنوعیت فعالیت روبرو شدند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بروجن با تأکید بر حفظ سلامت کارآموزان و متقاضیان دریافت آموزش‌های مهارتی بیان کرد: هم‌اکنون کلیه بخش‌های اداری و آموزشی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حال ارائه خدمات به متقاضیان می‌باشد.

صادقی‌فرد توزیع ماسک و محلول‌های ضدعفونی کننده، پایش سلامت روزانه کارآموزان، کاهش ظرفیت اسمی کارگاه‌های آموزشی، ضدعفونی مداوم سایت‌های آزمون و محوطه اداری و کارگاهی‌ و... را از اقدامات این مرکز در مبارزه با ویروس کرونا عنوان کرد.

به گزارش جهانبین نیوز؛ روز پنج‌شنبه 9 مردادماه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجن از پلمپ مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای به علت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی خبر داده بود.


انتهای پیام/

 
https://new.dana.ir/1633335
ارسال نظر
نظرات