شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1633012
هنرمند جوان مازندرانی:

رزمایش کمک مؤمنانه موجی از وحدت را در کشور ایجاد کرد

رزمایش کمک مؤمنانه موجی از وحدت را در کشور ایجاد کرد
سجاد علیجانی گفت: توزیع بسته‌های حمایتی در این شرایط واقعاً به مردم امید می‌دهد و همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم تا مشکلات کشور را حل کنیم و به یک قشر خاصی نباید اتکا کنیم زیرا گاهی خدا می‌خواهد با دست‌تو، دست دیگر بندگانش را بگیرد، وقتی دستی را به یاری می‌گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سجاد علیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به اینکه همیشه دغدغه من این بوده که چرا بین فقیر و غنی باید فاصله باشد تا اینکه این طرح کمک مؤمنانه باعث شد نگاهم تغییر کند اظهار کرد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند رزمایش کمک مؤمنانه باید عادلانه و در بین اقشاری باشد که آسیب‌دیده از ویروس منحوس کرونا باشد چون افراد آبرومندی هستند.
 
وی بابیان اینکه من با جدیت از رزمایش کمک مؤمنانه و سخنان رهبر معظم انقلاب در این خصوص حمایت می‌کنم اظهار کرد: در توزیع این بسته‌های معیشتی خیلی باید دقت داشت زیرا آبروی مؤمن خیلی مهم است و باید طوری در بین اقشار آسیب‌دیده توزیع گردد که آبروی افراد حفظ شود.
 
این هنرمند جویباری خاطرنشان کرد:  خوشبختانه در این ایام کمک‌های بسیاری توسط ارگان‌ها، هیئت‌ها، گروه‌های جهادی و مؤسسات خیریه انجام‌شده است اما هنوز جای کار دارد و می‌توان این کار بسیار خوب را ادامه داد.
 
علیجانی بابیان اینکه در ایام کرونا برخی از هنرمندان دچار آسیب شده‌اند گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا اجرای برنامه‌های بسیاری از هنرمندان تعطیل یا دچار اختلال شد و به‌تبع آن برای زندگی‌شان مشکلاتی ایجادشده است که باید مجموعه‌های فرهنگی و هنری شهرستان و استان، هنرمندان آسیب‌دیده را زیر چتر حمایتی خود قرار دهند.
 
وی کمک‌های مؤمنانه را امیدآفرین خواند و افزود: توزیع بسته‌های حمایتی در این شرایط واقعاً به مردم امید می‌دهد و همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم تا مشکلات کشور را حل کنیم و به یک قشر خاصی نباید اتکا کنیم زیرا گاهی خدا می‌خواهد با دست‌تو، دست دیگر بندگانش را بگیرد، وقتی دستی را به یاری می‌گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست.
 
انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1633012
ارسال نظر
نظرات