شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:39 منتشر شده در مورخ: 1399/05/10 شناسه خبر: 1632436
امام جمعه سابق درود تشریح کرد؛

کمک مؤمنانه مصداق انقلابی‌گری است/ هیئت‌ها نذورات محرم‌شان را به مستمندان اهدا کنند

کمک مؤمنانه مصداق انقلابی‌گری است/ هیئت‌ها نذورات محرم‌شان را به مستمندان اهدا کنند
حجتی نیا گفت: رهبری در این ایام ارائه طریق کردند و فرمودند هیئت‌ها اطعام ها را به صورت محصولات خام به دست نیازمندان برسانند تا علاوه بر ادای نیت‌ها، قشر نیازمند بتوانند بیشترین بهره را ببرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام مهدی حجتی‌نیا، امام جمعه سابق درود در گفت و گو با صبح توس در رابطه با تبیین صحبت های امروز رهبری گفت: رهبر انقلاب طی سال های مختلف تاکید داشتند که توجه به کشورهای اروپایی دردی را از کشور ما درمان نمی کند.

وی افزود: من کمتر دیده ام که رهبری در موضوعاتی که طرف صحبتش مسئولین هستند به جزئیات وارد شوند و امروز دیدیم که رهبری اینستکس را کامل توضیح دادند و مطلب را باز کردند و تشریح کردند که مفهومش این است که پول مردم دست اروپایی ها باشد و آن ها تعیین کنند که چه چیزی به ما بدهند و آن را نیز نخواهند داد.

حجتی نیا تاکید کرد: عدم توجه به خارج و توجه به عقبه قوی امکاناتی داخل، امروز مورد توجه و اشاره رهبری بود و ما نیز باید به آن دقت کنیم.

وی با اشاره به توصیه های رهبری در مورد کرونا گفت: رهبر انقلاب بارها و به نحوهای مختلف مقابله با ویروس کرونا را متذکر شدند و خطرات آن را بیان داشته اند ولی برخی افراد انقلابی و متدین می گویند که قسمتی از ویروس کرونا برنامه دشمنان غربی و اروپایی برای هجمه به ما در عرصه های اقتصادی و دینی است. این حرف ها پر بی راه نیست ولی وقتی رهبری به موضوع محرم می رسد تاکید می‌کنند که بیاید محرم را به مواسات و کمک مومنانه گره بزنید یعنی بهترین استفاده از این ایام و با توجه به شرایطی کشور را انجام دهید.

امام جمعه سابق درود بیان داشت: رهبری در این ایام ارائه طریق کردند و فرمودند اطعام ها را به صورت محصولات خام به دست نیازمندان برسانید تا علاوه بر انجام نیت ها، قشر نیازمند بتوانند بیشترین بهره را ببرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وقتی رهبری انقلابیگری را برابر با این کمک‌ها می دانند همه هیئت ها باید به این موضوع به جد ورود کنند و این کمک ها به مانند ماه مبارک رمضان گسترده باشد.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1632436
ارسال نظر
نظرات