شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:25 منتشر شده در مورخ: 1399/05/07 شناسه خبر: 1631372
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار خبر داد

پیشرفت 30 درصدی مترو گلبهار/ ۳۷۰‌ میلیارد ریال اعتبار برای اجرا پیش‌بینی شد

پیشرفت 30 درصدی مترو گلبهار/ ۳۷۰‌ میلیارد ریال اعتبار برای اجرا پیش‌بینی شد
گریوانی گفت: مترو مشهد گلبهار با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در بخش ابنیه و زیرسازی و 30 درصد پیشرفت فیزیکی درکل، در حال اجرای تونل ابتدای مسیر از مشهد به گلبهار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هومن گریوانی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در گفت‌وگو با صبح توس پیرامون ابهاماتی در خصوص پیامک ارسالی به متقاضیان مسکن ملی، اظهار کرد: برخی متقاضیان بیان داشتند مبلغ واریزی و روش واریز در پیامک ارسالی معلوم نیست که باید در جواب آن ها گفت، مبلغ واریز و روش واریز می‌بایست از بانک مسکن استعلام شود تا چند گانگی ایجاد نشود.

وی در خصوص زمان تحویل طرح مسکن ملی گفت: بسته به زمان واریز وجه و مشخصات فنی پروژه تعیین و به متقاضیان اعلام خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در پاسخ به این سؤال که آیا وعده های مسئولان در خصوص مترو مشهد گلبهار چناران محقق شده است و این پروژه چقدر پیشرفت داشته و پیش بینی می شود تا چه زمانی به پایان برسد، افزود: در شرایط تحریم کشور و با حمایت مسئولین حتی یک روز هم روند اجرای پروژه در طول مسیر متوقف نشده است، همچنین باید گفت عملیات اجرایی مترو مشهد گلبهار چناران در اولویت اول شرکت عمران گلبهار قرار دارد.

گریوانی از پیشرفت 30 درصدی مترو مشهد گلبهار خبر داد و تصریح کرد: با موافقت شورای عالی حمل و ترافیک کشور با امتداد متروی مشهد- گلبهار به شهر چناران مطالعات امتداد مسیر مترو انجام و ایستگاه چناران در حال طراحی است. این پروژه با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در بخش ابنیه و زیرسازی و30 درصد پیشرفت فیزیکی درکل، در حال اجرای تونل ابتدای مسیر از مشهد به گلبهار در 3 ناحیه در صفی آباد، زعفرانیه و جنب بیمارستان شریعتی است.

وی خاطر نشان کرد: امسال در لایحه بودجه، اعتباری بالغ‌ بر ۳۷۰‌میلیارد ریال برای این مترو پیش‌بینی شده است و همچنین عملیات اجرایی احداث ایستگاه گلبهار نیز با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1631372
ارسال نظر
نظرات