شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:44 منتشر شده در مورخ: 1399/05/02 شناسه خبر: 1629621
مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل‌آباد خبر داد؛

تشدید گشت‌های نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی خلیل‌آباد

تشدید گشت‌های نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی خلیل‌آباد
هاشمی با بیان اینکه گشت های مشترک نظارت و بازرسی واحدهای صنفی در این ایام تشدید خواهد شد و با واحدهای صنفی متخلف برخورد قانونی صورت می گیرد، گفت: برگزاری هرگونه تجمع و مراسم اعم از عروسی، ترحیم، مذهبی و... ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد هاشمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت:  با توجه به شیوع مجدد و افزایش تعداد موارد ابتلاء به ویروس کرونا، نشست اضطراری کمیته پیشگیری و مقابله با این بیماری برگزار و تصمیماتی در این خصوص گرفته شد.

وی با بیان اینکه روستای دهنو در حال حاضر بیشترین تعداد ابتلاء را در سطح شهرستان دارد که باید در این خصوص تدابیر پیشگیرانه ای اتخاد شود، خاطرنشان کرد: گشت های مشترک نظارت و بازرسی واحدهای صنفی در این ایام تشدید خواهد شد و همچنین با واحدهای صنفی متخلف که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد قانونی صورت می گیرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: برگزاری هرگونه تجمع و مراسم اعم از عروسی، ترحیم، مذهبی و... ممنوع است و در صورت برگزاری، پرونده متخلفین به مراجع قضایی شهرستان به عنوان تهدید علیه بهداشت و سلامت عمومی مردم ارجاع داده می شود.

وی با تاکید بر اینکه حضور کارکنان اداری در محل کار بدون ماسک تخلف اداری محسوی می شود و ضمن جلوگیری از ورود آنها، بایستی غیبت برای افراد متخلف لحاظ شود، اذعان کرد: ارائه خدمات به مراجعین بدون ماسک هم در کلیه ادارات، نهادها و بانک های دولتی و غیر دولتی و همچنین واحدهای صنفی ممنوع است.

هاشمی با اشاره به فصل برداشت محصولات باغی شهرستان خلیل آباد، عنوان کرد: مالکین باغات با توجه به شروع فصل برداشت انگور، نهایت دقت و همکاری را در بکارگیری کارگران بومی و غیر بومی و همچنین اجرایی کردن مصوبات کمیته بهداشت کشاورزی شهرستان داشته باشند.

وی در پایان تشریح کرد: از همه مردم شهرستان تقاضا دارم که برای قطع زنجیره ویروس کرونا حتی المقدور برای کارهای ضروری از خانه خارج شوند، رعایت پروتکل های بهداشتی نظیر ماسک زدن در مکان های عمومی،ضدعفونی دست ها و شستن آنها با آب و صابون و... را داشته باشند.

 انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1629621
ارسال نظر
نظرات