شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:08 منتشر شده در مورخ: 1399/05/01 شناسه خبر: 1629424
رئیس کمیته امداد درگز خبر داد؛

اهدای 4 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند درگزی

اهدای 4 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند درگزی
اکبری گفت: در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و با کمک خیرین شهرستان موفق شدیم 4 سری جهیزیه به ارزش مجموعا 30 میلیون تومان را تهیه کرده و در اختیار نوعروسان نیازمند درگزی قرار دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس صبح امروز در مراسمی به مناسبت فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، تعدادی جهیزیه به نوعروسان نیازمند درگزی اهدا شد.

صادق اکبری رئیس کمیته امداد درگز در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن تبریک این روز بزرگ عنوان کرد: باید سیره عملی ما در مراسمات شادی اهل بیت علیهم السلام به گونه ای باشد که عشق و محبت ائمه را در دلهای مردم نهادینه کنیم؛ اهدای جهیزیه در چنین روزی مصداق یکی از همین اقدامات عملی است.

وی تبیین کرد: امروز با همراهی و کمک خیرین شهرستان و بانوان فعال در مرکز نیکوکاری محبان حضرت مهدی (عج) موفق به تهیه 4 سری جهیزیه به ارزش مجموعا 30 میلیون تومان شدیم که قرار است به نوعروسانی که برای نیازهای اولیه تشکیل زندگی خود دچار مشکل هستند اهدا شود.

رئیس کمیته امداد درگز گفت: البته این جهیزیه ها معمولا در طول سال و در مناسبت های مختلف توسط این مرکز و سایر خیریه ها و نهادهای حمایتی شهرستان به نوعروسان اهدا می شوند؛ علاوه بر اینها توزیع غذای گرم در مناطق ضعیف و کم بضاعت، توزیع سبدهای غذایی و اقلام معیشتی از جمله دیگر اقدامات است.

اکبری خاطرنشان کرد: برای دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیر هم برنامه های خوبی از جمله توزیع گوشت قربانی و سبدهای غذایی را در دست اقدام داریم که امیدواریم مردم عزیز، مطابق گذشته ما را در راه کمک به محرومین شهرستان یاری کنند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1629424
ارسال نظر
نظرات