شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629192

پیگیری اخبار ورزشی ایران در «ورزش ایران»

پیگیری اخبار ورزشی ایران در «ورزش ایران»
تهیه کننده برنامه رادیویی «ورزش ایران» گفت: در تیم تولید این برنامه همواره تلاش میکنیم تا از منظر یک خبرنگار پرسشگر پیگیر مسائلی همچون پرونده های مالی باشگاه ها، برگزاری لیگ ها، تیم های ملی و ... باشیم و ابهامات موجود را به حداقل برسانم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ برنامه ورزش ایران با قدمت 4 سال  با رویکردی جدید از بهار امسال شروع به فعالیت کرده و با بررسی پرونده های روز ورزش مخاطبان بسیاری را جذب کرده است.

محمد کیانی تهیه کننده این برنامه درباره رویکرد جدید «ورزش ایران» گفت: خوشبختانه استقبال خوبی را از برنامه ورزش ایران در میان اهالی ورزش  رسانه شاهد هستیم. ما در تیم تولید این برنامه همواره تلاش میکنیم تا از منظر یک خبرنگار پرسشگر پیگیر مسائلی همچون پرونده های مالی باشگاه ها، برگزاری لیگ ها، تیم های ملی و ... باشیم و پیوسته با تدارک گفت و گوهای مناسب و صریح با مسئولین ورزش کشور ابهامات موجود را حدالامکان به حداقل برسانیم و کانال ارتباطی دلخواه مخاطبان با حوزه ورزش باشیم.

کیانی یادآور شد: این برنامه در 4 ماه اخیر یکی از پر شنونده ترین برنامه های رادیو بوده و اخبار آن در سایت ها و خبرگزاری های مختلف کشور بازتاب مطلوبی داشته است. به همین جهت می‌توانم به جرات بگویم که برنامه‌ ما خبرسازترین برنامه‌ تخصصی رادیوست.

تهیه کننده «ورزش ایران» در ادامه‌ افزود: موفقیت فعلی برنامه حاصل یک کار تیمی است و جا دارد از همه همکارانم بویژه  امید باشت باوی که خود از قهرمانان ورزشی است، تشکر کنم.

وی گفت: بی شک هدف ما تداوم فعالیت و تولید محتوی جذاب و ارتباط با اهالی ورزش است. تمام انگیزه و تلاش تیم «ورزش ایران» جلب رضایت مخاطب است، و دغدغه ما نیز این است که به بهترین شکل ممکن مطالبات ورزشکاران و ورزش دوستان  را  به گوش  مسئولین ورزش کشور برسانیم.

برنامه «ورزش ایران» به تهیه کنندگی محمد کیانی و اجرای امید باشت باوی و ایمان عارضه از شنبه تا پنج شنبه ساعت 18 تا 18:45 از شبکه رادیویی ایران پخش می شود.

https://new.dana.ir/1629192
ارسال نظر
نظرات