شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629059

سینمای آمریکا چشم انتظار «تنت» نولان

سینمای آمریکا چشم انتظار «تنت» نولان
جدیدترین ساخته کریستوفر نولان در نهایت از فهرست اکران کمپانی برادران وارنر بعد از چندین بار زمان‌بندی برای نمایش حذف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کمپانی وارنر برادرز فیلم «تنت» نولان را از تقویم اکرانش حذف کرد.

بعد از اینکه سینماداران با بازگشایی سینماها از میانه ژوئن و نمایش فیلم‌های آرشیوی قدیمی مخاطبین خود را گرم می‌کردند، سالن‌داران امید این را داشتند که فیلم جدیدی بتواند فضا را برای مخاطبین به طور کامل از میانه تابستان عوض کند. اما با حذف تنت از فهرست پخش برادران وارنر و مولان از دیزنی و همینطور فیلم جدید باب اسفنجی، امید سینماداران ناامید شد.

با حذف «تنت» از فهرست اکران، یک حفره بزرگ در صنعت اکران سینماهای جهان ایجاد می‌شود آن هم در شرایطی که سینماها انتظار داشتند با شروع به کار مجدد در اواخر تابستان بتوانند با نمایش این فیلم علمی-تخیلی مردم را به سینماها بکشانند.

در حالی که هنوز این اطمینان وجود ندارد که چه زمانی سینماهای جهان می‌توانند با اطمینان از تأمین سلامت مردم دوباره کار خود را از سر بگیرند، این تصمیم مشکلاتی برای هالیوود که قصد دارد سینما رفتن را دوباره احیا کند، ایجاد می‌کند.

«تنت» به صورت برنامه‌ریزی شده و در اصل قرار بود 17 جولای (27 تیر) راهی سینماها شود، اما بعد اکرانش عقب افتاد و به 31 جولای منتقل شد و بعد دوباره تا 12 آگوست (22 مرداد) نمایش آن به تعویق افتاد. حالا اما دیگر اصلاً معلوم نیست که این فیلم چه زمانی می‌تواند در سالن‌های سینما به مخاطبانش خوشامد بگوید، هرچند استودیو برادران وارنر گفته است انتظار دارد بلافاصله تاریخ اکران جدید این فیلم را اعلام کند.

توبی امریک مدیر کمپانی برادران وارنر با صدور اطلاعیه‌ای گفته است: ما تاریخ اکران جدید فیلم «تنت»؛ فیلم به تمامی اوریجینال و درگیرکننده کریستوفر نولان را بلافاصله اعلام می‌کنیم.

وی افزوده است: هدف ما در این روند این است که اطمینان داشته باشیم بالاترین تأثیر و موفقیت را برای فیلم‌هایمان تأمین کرده‌ایم و در عین حال آماده‌ایم تا در زمانی که سینماها می‌توانند با نهایت امنیت میزبان مخاطبان شوند، از همکاران سینمادار خود حمایت کنیم.

در عین حال این احتمال می‌رود که کمپانی برادران وارنر پیش از اکران این فیلم در آمریکا، در صورت تأمین شرایط نمایش، در کشورهای دیگر زودتر اقدام به اکران «تنت» کند. هرچند آمریکای شمالی بزرگ‌ترین بازار سینما است، اما سینماهای جهان نیز تلاش دارند تا با بازگشایی مجدد سینماهایشان دوباره وارد این بازار شوند.

امریک در حالی که گفته است گسترش پاندمی، آن‌ها را وادار به تغییر تاریخ اکران فیلم‌ها می‌کند، افزوده است: ما «تنت» را به صورت سنتی همزمان در سراسر دنیا اکران نمی‌کنیم و برنامه‌های بازاریابی و پخش خود را بر این اساس تنظیم کرده‌ایم.

این در حالی است که فرماندار کالیفرنیا 13 جولای اعلام کرد فعلاً اجازه بازگشایی سینماها را نخواهد داد و فرماندار نیویورک هم تاریخ بازگشایی سینماهای این ایالت را به تعویق انداخت.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1629059
ارسال نظر
نظرات