شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1399/04/28 شناسه خبر: 1627866
فرمانده انتظامی درگز:

عامل تیراندازی به سمت مامور انتظامی درگز دستگیر شد

عامل تیراندازی به سمت مامور انتظامی درگز دستگیر شد
قهاری گفت: در پی بروز یک اختلاف خانوادگی، ضارب ضمن ایجاد رعب و وحشت و حمله ور شدن به مردم، با سلاح ساچمه زنی اقدام به تیراندازی به مامور انتظامی کرد؛ عامل تیراندازی که از صحنه فرار کرده بود، با تلاش شبانه روزی پلیس، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب قهاری در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ از دستگیری عامل تیراندازی به سمت مامور انتظامی و مجروحیت شهروندان درگزی خبر داد.

وی عنوان کرد: در پی اعلام خبری به مرکز 110 مبنی بر اختلاف و نزاع خانوادگی در یکی از مناطق درگز، مامورین انتظامی شهرستان بلافاصله جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی درگز گفت: در این نزاع که با تجمع مردم همراه بود، ضارب ضمن ایجاد رعب و وحشت، به دو نفر از شهروندان نیز حمله ور شد؛ وی به محض ورود مامورین انتظامی و در حین فرار از صحنه به وسیله موتور سیکلت، با سلاح ساچمه زنی اقدام به تیراندازی کرد که باعث برخورد یک عدد ساچمه به مامور انتظامی شد.

قهاری تصریح کرد: در اقدام متقابل، مامورین انتظامی جهت جلوگیری از فرار، اقدام به شلیک و تیراندازی به سمت ضاربین کردند اما به لحاظ تجمع شهروندان در محل و جلوگیری از برخورد تیر و ایجاد صدمات احتمالی به شهروندان، تیراندازی را متوقف کردند.

وی افزود: پس از این اتفاق، موضوع به صورت جدی و شبانه روزی در دستور کار پلیس قرار گرفت و با استفاده از شیوه های فنی و پلیسی، محل اختفاء نامبردگان در مشهد شناسایی شد؛ قبل از اقدام به دستگیری، متهمین به شهرستان برگشته بودند که در زمان ارتباط گیری با یکی از افراد مورد نظر خود، شناسایی، دستگیر و ضمن تحویل سلاح، به بزه ارتکابی معترف پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

انتهای پیام/

https://new.dana.ir/1627866
ارسال نظر
نظرات